cookies error
На сайті представлено 232298 товарів, 228 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

Статитика аудиторії SvitStyle

1.  Доступ до статистики Google Analytics надаємо за запитом рекламодавця!

Щоб надіслати затит на отримання доступів, пишіть на

2.  Загальна статистика інтернет аудиторії.

 • За даними статистики, 85% всіх споживчих витрат складають витрати жінок. Рішення про покупки для дому у більшості випадків приймають саме вони.
 • Жінки є основними споживачами товарів і послуг корпоративного сектора. Яким би не був дохід жінки, вона найчастіше вирішує, як витратити гроші чоловіка.
 • Така ситуація зумовлена кількома причинами. По-перше, жінки купують товари для себе. По-друге, для членів своїх сімей. І по-третє, для компаній, в яких працюють. Відповідно, гроші, вкладені в «маркетинг для жінок», приносять значно більший прибуток.
 • Жінки приймають рішення про придбання конкретних домашніх меблів у 94% випадків, при купівлі туристичних путівок - в 92%, товарів для облаштування будинку - у 80%, а електротехніки - в 51% випадків.
 • Розплачуючись онлайн за товари і послуги, жінки у 42% випадків надають перевагу банківським карткам. Також 45% представниць прекрасної статі здійснюють покупки в інтернет-магазинах.
 • За статистикою, 61% покупців перед прийняттям рішення про покупку одягу відвідують кілька різних магазинів. Так магазин обов'язково потрапить в поле зору відвідувачок SvitStyle, котрих чимало.

 

3.  Просування по ключових словах

Статистика свідчить:

 • Понад 80% відвідувачів опиняються на сайті завдяки пошуковим системам.
 • Щодня в пошук Google вводять 16% нових, не згадуваних раніше, запитів.
 • Кількість однослівних запитів впала майже в чотири рази, запити довжиною в три і більше слів, навпаки, зросли майже на 80%.
 • Чим більше товарів розміщено на сайті, тим більша ймовірність знаходження сайту в пошукових системах.
 • З десяти відвідувачів, що прийшли через пошуковик, дев'ять, є цільовими відвідувачами, які цілеспрямовано шукають потрібні їм товари.


Саме ця статистика лежить в основі роботи SvitStyle, який просувається за запитами, що цікавлять лише жінок. Тому, ми знаходиться на перших позиціях по всіх групах жіночих товарів, що є значною перевагою при плануванні рекламної кампанії в межах порталу.

Паралельно з просуванням по ключових словах в пошукових системах ми також рекламуємо кожну рубрику за межами порталу та просуваємось по окремих регіонах. Тобто, якщо користувач шукає товари в конкретному місті (наприклад: вечірні плаття Київ), він побачить саме ті магазини, які розміщені в його регіоні.

Розміщення каталогу товарів Вашого інтернет-магазину на SvitStyle - це гарантія успіху. Адже створивши свій магазин на SvitStyle, Ви отримаєте спеціальну площадку для розміщення інформації про товари Вашого магазину.

І більше не потрібно буде залучати нових клієнтів на сайт - вони самі прийдуть до Вас, маючи конкретну ціль.

А Вашою основною задачою, буде зацікавити та втримати покупця, надати відповідний сервіс, продати товар, з якого отримаєте прибуток.

bigmir)net TOP 100