cookies error
На сайті представлено 190614 товарів, 219 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+

Вартість послуг

Перед створенням торгової площадки та завантаженням товарів фізичних та інтернет- магазинів жіночого одягу, взуття та аксесуарів на SvitStyle необхідно зареєструватись, як продавець.

 7% від вартості товару

Оплата - по моделі РРА (Pay-Per-Action - “плата за дію”), відповідно до якої, продавець платить відсоток від суми кожного проданого товару. 

Якщо відвідувачі SvitStyle не здійснюють покупок у Вашому магазині - Ви не оплачуєте наших послуг. Немає продажів – немає оплати.

Відсоткова система оплати

Щоб спростити Вам життя, ми вирішили перейти на новий рівень послуг. Для цього ми запускаємо унікальну систему відсоткової оплати.

Перша проплата здійснюється у сумі 200 грн, і вважається передполатою. Одразу після зарахування коштів, Ваш магазин стає активним, а товари є доступними для перегляду у відповідних категоріях на SvitStyle.  Після підтвердження продажу, з особистого рахунку буде зніматись % комісії від суми кожного проданого товару.

Оплата - відсоток від суми проданого товару. 

Якщо відвідувачі SvitStyle не здійснюють покупок у Вашому магазині - Ви не оплачуєте наших послуг. Немає продажів – немає оплати.

Контроль коштів

В персональному кабінеті продавця SvitStyle, Ви не лише маєте можливість користування зручним функціоналом для контролю власних коштів, витрат за період та бачити поточний баланс рахунку, але й дізнатися, які з Ваших товарів є цікавими для користувачів порталу, скільки клієнтів Ви приваблюєте щодня, як наші відвідувачі взаємодіють із Вашим магазином.

Обмеження витрат

Якщо Ваш магазин, має обмежений бюджет на рекламу товарів, але Ви хочете отримати максимальну користь від неї, радимо не припиняти кампанію, а натомість скористатися методом обмеження витрат.

При досягненні встановлених обмежень по сумі коштів, система автоматично блокуватиме Ваші товари і вони не відображаютимуться на сайті. За умовчанням у Вас не налаштовано жодних обмежень.

Встановити обмеження по коштах, можна в персональному кабінеті продавця SvitStyle, увійшовши під логіном і паролем, який Ви використовували під час реєстрації. Якщо Ви втратили доступи на сайт, перейдіть на сторінку "Відновлення паролю".

Зловживання та шахрайство

В інтересах SvitStyle, зробити так, щоб усі магазини, які розміщують товари на сайті отримували реальні продажі та реальних клієнтів. Відповідно залишились з нами назавжди.

Зі свого боку, ми гарантуємо чесність і порядність співпраці, і вимагаємо цього ж від магазинів - партнерів.

Слід також зазначити, що до недобросовісних продавців, які співпрацюючи з нами, намагатимуться вдаватись до обману при виплаті комісії, будуть вводитись санкції покарання: штраф чи відключення їх магазину на SvitStyle, без попереднього обговорення!

Якщо у Вас виникли додаткові запитання стосовно оплати, зверніться до нашої служби підтримки: , +38 (067) 39 47 383.

bigmir)net TOP 100