cookies error
На сайті представлено 73132 товарів, 174 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+

Рекомендації щодо додавання товару на сайт

prod_requirement
1. Коректність назви товару

Назва товару може містити назву категорії товару, артикул і не може містити назву магазину, бренду. Максимальна кількість символів у назві товару - 80.

2. Інформативність опису товару

Опис повинен містити всю необхідну та детальну інформацію про товар. Розміри товару, країну-виробника, кольори (відтінки), матеріал, довжину виробу, сезон, заміри виробу, еластичність, наявні деталі (замок, пояс, підкладка та ін.), стиль, силует, фасон. Опис товару повинен складати 50 - 1500 символів. Забороняється вказувати будь які контактні дані магазину (телефон, емейл, веб-адресу, месенджери та ін.)

3. Наявність розміру

Розмір товару повинен бути вказаний в параметрах. Як вийняток, допускається вказаний розмір в описі товару. Але не допускаються товари без розмірів.

4. Артикул товару

Артикул товару може містити назву бренду, букви, цифри та спецсимволи і не може містити назви магазину. Максимальна кількість символів в артикулі товару – 35.

5. Наявність кольору товару

Визначений колір збільшує видачу товару у пошукових фільтрах.

6. Наявність бренду товару

Визначений бренд збільшує видачу товару у пошукових фільтрах.

7. Наявність країни-виробника

Визначена країна-виробник збільшує видачу товару у пошукових фільтрах.

8. Наявність опцій товару

Додаткові ознаки про товар (довжина, стиль, крій, виріз, фасон, сезон, застібка, наповнювач та ін.) які застосовуються покупцем при пошуку товару і збільшують видачу товару у пошукових фільтрах.

9. Водяні знаки на фото товару

Заборонено використовувати watermark - водяний знак. На фотографіях товарів допустиме лише лого бренду, якщо така потреба існує. Всі інші написи заборонені.

10. Фото товарів тільки у вертикальному вигляді

Ідеальне співвідношення сторін фотографії товару повинно складати 3:4 (відношення ширини до висоти фотографії). Допускається співвідношення від 3:3,8 до 3:4,3.

11. Розмір фото для товарів

Ідеальний розмір фотографій для товарів повинен бути 769px(ширина)*1024px(висота) пікселів або більше. Враховується лише ширина фотографій. Допускається розширення 350px - 768px.