cookies error
На сайті представлено 44761 товарів, 164 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+

guestbook

2014-05-12

Здравствуйте!

Хочу поделиться о своей практике размещения товаров на портале свитстайл. Увеличелись продажи, на портале можно найти как оптовых клиентов так и розничных, ответственные, приятные в общении сотрудники портала. Вообщем все супер!!! Процветания вам!!!

2014-05-12

Спасибо. Мне очень понравилось с Вами работать, действительно увеличились продажи. Спасибо за приятное сотрудничество!!! 

2014-04-02

Спасибо за Ваш портал, который действительно работает на 100%! Наш коллектив интернет-магазина "Juicy Couture", благодарен за слаженность работы и отличную рекламу в сети интернет. Мы получаем часть звонков от своих покупателей, благодаря порталу Svitstyle.

Спасибо Вам за сотрудничество и поддержку.

2014-03-18

Отличная площадка! Спасибо вам ребята! Благодаря вам нашёл хороших поставщиков женских сумок и аксессуаров. Желаю вам удачи и процветания!

2013-12-16

После того, как мы начали размещать товары на SvitStyle, люди активизировались, увеличилась посещаемость сайта, выросли продажи, участились звонки от клиентов, и это все за короткий период времени. В общем, SvitStyle очень удобный и эффективный в плане рекламы . Ненужно переплачивать большие деньги за показы баннеров в ненужных местах. Платите за результат, а именно, за потенциального клиента. Тарифы SvitStyle выгодны как для малого, так и для среднего бизнеса.

Большую благодарность хочу выразить менеджеру Виктории за понимание и помощь в решении любых вопросов. Спасибо, надеюсь на долгое сотрудничество.

2013-04-18

Svitstyle, очень хороший ресурс, целенаправленно именно на женскую аудиторию, что является значительным преимуществом при планировании рекламной кампании. Единственным недостатком является то, что другие интернет-магазины могут размещать на портале товары-клоны. От этого никто не застрахован. Но положительній результат несомненно есть. За ето и спасибо!

2013-04-18

Я почала розміщувати товари на порталі Svitstyle, ще в ті часи, коли сайт тільки запрацював, і всі послуги були безкоштовні. Спочатку додала обмежену кількість товарів, а після того як побачила позитивну динаміку переходів і покупок, почала користуватися автоматичним переносом товарів. Коли Svitstyle перейшов у платний режим, ми не припинили співпрацю, адже ціна за клік не висока, а результати досить вражаючі. Люди про нас почули і бізнес пішов вгору. Наш магазин став отримувати велику кількість замовлень, а переходів часто буває так багато, що ми навіть інколи встановлюємо обмеження по переходах. В загальному, я дуже задоволена таким результатом, ефективнішої реклами, просто не існує.

2012-11-05

SvitStyle - чудова ідея для клієнтів. Агрегатор жіночих товарів надає можливість жінкам не лише знайти і вибрати різноманітні речі, важливі для їх стильного життя, але й відчути себе важливими, оточеними увагою. З іншого боку, для таких, як я, малих підприємців, це можливість відкрити для себе і нову клієнтську базу, і взяти участь в он-лайн рекламі і он-лайн торгівлі. Я можу додати до своєї улюбленої справи (а це жіночий одяг) ще одну сторінку - сучасний рівень реклами та торгівлі. За декілька місяців роботи з Вами багато чого навчилася, отримала нові уявлення про рекламу. Розвивайтеся разом з нами!

2012-10-14

Вітаємо! Ми, інтернет-магазин нижньої білизни UnderClothes, приймали участь в конкурсі SvitStyle і надавали в якості призу два комплекти білизни. В результаті проведення розіграшу з 16 по 22 січня відвідуваність нашого сайту різко зросла. Більше людей дізнались про наші товари. Ми вдячні SvitStyle за надану можливість. З повагою, Ольга.

2012-09-21

Наша компанія висловлює щиру подяку Вашому сайту за чудове представлення можливості залучення нових клієнтів, що сприяє розвитку наших салонів. Нам приємно, що ми можемо надати можливість нашим клієнтам стати більш привабливими і особливими.

2012-09-11

Дякуємо адміністрації проекту SvitStyle за можливість піднести подарунки шанувальникам одягу українських дизайнерів. Команда порталу провела конкурс від нашої торгової марки злагоджено і делікатно, а відвідувачі порталу проявили жвавий інтерес до будинку моди М.А.К.К.О. Призи вже чекають переможців!
Максим, провідний дизайнер

2012-08-17

Дякую порталу SvitStyle за можливість рекламувати свої ексклюзивні шарфи в новому рекламному форматі. Я проаналізувала статистику, за період, поки діяла реклама. Вона дала свій ефект. З'явилося більше клієнтів, більше зацікавлених людей, які поки тільки шукають свого дизайнера.

Можу сказати, що я задоволена результатом від нового рекламної пропозиції, SvitStyle, раджу всім нею скористатися. SvitStyle, бажаю ще більше нових креативних ідей для просування в світі моди нових брендів.

2012-08-15

Журнал «Единственная» і агрегатор жіночого одягу “SvitStyle” висловлюють щиру подяку жінкам, які взяли участь в акції «10 підписок на журнал «Единственная». Ми завжди раді подарувати вам більше краси та позитивних емоцій. Ви достойні найкращого, тому що кожна з вас – Єдина і неповторна!

2012-08-09

SvitStyle забезпечив трафік на наш сайт, що істотно збільшило відвідуваність. Ми б хотіли і надалі співпрацювати з ресурсом. Спасибі розробникам і працівникам за зручний та ефективний сайт, що сприяє розвитку і збільшенню продажів в інтернет-магазинах.

2012-07-04

Насамперед хочемо відзначити ввічливість, доброзичливість і професіоналізм співробітників SvitStyle - з ними приємно працювати! Щодо самого конкурсу, то якщо коротко: всі залишилися задоволені.

Під час проведення акції на порталі SvitStyle - збільшилася як відвідуваність так і кількість замовлень в інтернет-магазині MY-FASHION. І, звичайно, потрібно сказати про додатковий ефект, який забезпечила розсилка з нашими акційними пропозиціями (по базі зареєстрованих клієнтів порталу SvitStyle). В результаті, про наш молодий проект дізналася велика кількість українських модниць - тобто саме тих, для кого був створений наш проект. :)