cookies error
На сайті представлено 121401 товарів, 209 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+

Жіночі манто - купити за вигідними цінами на SvitStyle

Знайдено 2 товари

Манто из искусственного меха М-0609-12 - 8034573 - SvitStyle
Манто из искусственного меха М-0609-12 2 950 грн. 2 800 грн. Starla


Манто из искусственного меха М-0609-12 - 8034576 - SvitStyle
Манто из искусственного меха М-0609-12 2 950 грн. 2 800 грн. Bytichok

Манто асоціюють  з розкішшю та елітністю. Як елемент гардеробу манто з’явилось ще у ХІV столітті. Тому його беззаперечно вважають найстарішим видом пальто серед усіх нам відомих. Як і все вишукане, манто прийшло до нас із Франції.  Манто французи називали плащ у вигляді півкола, пряма сторона манто розташовувалась тільки на правому плечі, така собі особливість. Тоді воно вважалось дуже популярним, адже модники французи поєднували його зі строгими вузькими костюмами та сукнями, що видовжувало обриси фігури та візуально надавало стрункості та витягнутості.

Мода, як і погода, завжди мінлива. Манто перестало були настільки популярним, більшість просто замінили його іншими фасонами пальто. Згадка про манто, як вишуканий елемент гардеробу знову з’являється у XVIII столітті як однією з основних частин придворного наряду. Тоді його вважали плащ, вільний та просторий, без складок котрий довільно спадав з плечей. Матеріалом для пошиття цих пальто були важкі тканини оксамиту або атласу. Вони служили елементом окраси образу та зігрівали своїх власників. Такі плащі слугували дамам прекрасним елементом для ідеального завершення образу.

Ще з минулих часів так повелось, що манто виробляли виключно з дорогих тканин та хутра. Сьогодення – не виключення. Їх досі шиють із найцінніших матеріалів та дорогого хутра, тому ця річ має дуже естетичний вигляд. Особливо воно доречне на сучасних Червоних доріжках та світських раутів для осіб, які у суспільстві займають найвищий клас.  Звичний для нас фасон – це тканина (хутро), розширене донизу (має форму трапеції), іноді може бути пошите півкльошем, з широкими або стандартними рукавами.

Не тільки вельможі та Vip-и можуть дозволити володіти таким предметом верхнього одягу. Доступність  матеріалів дозволяє шити манто із легких, шкіряних та інших тканин.  Стандартний крій також дещо видозмінився, можна побачити широкі та прямі, подовжені та трішки вкорочені рукава, і звісно, будь-яка довжина. Завдяки легкості крою такого пальто можна пошити і власноруч. До речі, сучасні чоловіки відмовились від цього виду плаща, як від свого елементу гардеробу, тому цей виріб перейшов повністю до влади жінок. 

Детальніше
Модні жіночі манто - каталог фото манто