cookies error
На сайті представлено 242701 товарів, 231 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Vanilla

Vanilla

Рік заснування: 2006
Країна: Польща
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний,екстравагантний,романтичний
Товари бренду Vanilla night&day: насолоджуйтеся своїм зовнішнім виглядом
  • Товари бренду Vanilla night&day можна було купити ще у 2006 році. Саме тоді і було засновану цю торгову марку. З того часу, ось уже майже 10 років компанія продукує  якісну і красиву білизну на ринок Польщі. Окрім того, в 2009 році компанія так добре зміцнила свої позиції, і заручилася довірою настільки великої  клієнтської бази. 
  • Поступово почала співпрацювати з  цілою групою іноземних замовників. Мова йде про, такі країни, як Італія, Франція, Україна, Росія, в тому числі навіть у Сибіру є декілька магазинів білизни з каталогами товарів Vanilla night&day. А за останні три роки компанія розвила широку мережу і в Чехії, Литві, Латвії, Фінляндії, ОАЕ, Великобританії та Швеції.
  • Колекції нічного одягу та білизни можна придбати практично у всіх великих супермаркетах і торгових центрах Европи. Саме за доступність і хорошу мережу розповсюдження клієнтки люблять цю марку. Але не тільки. 
  • Над розробкою колекцій працюють не лише найкращі дизайнери,а  і лікарі, які слідкують, щоб моделі не лише підкреслювали достоїнства, а і могли правильно скорегувати форму грудей, їх розмір. До того ж, колекції Vanilla night&day – це якість, помірна ціна і чималий досвід у сфері білизни.

Сьогодні компанія налагодила продаж через всесвітню мережу, тому інтернет-магазин Vanilla night&day користають не меншою популярністю і доступністю в пошуку. Якщо говорити про сам процес виробництва, то воно відбувається в історичному, переобладнаному приміщенні фабрики в Лодзі. Процеси створення білизни – це магія, яка  здійснюється на високоякісних машинах і контролюється  досвідченими людьми.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100