cookies error
На сайті представлено 53300 товарів, 197 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
United Colors of Benetton

United Colors of Benetton

Рік заснування: 1965
Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: щоденний
Моделі United Colors of Benetton: кольорове життя
  • Все почалося у  1963 році, коли Лучано Бенеттон, найстарший з чотирьох дітей, будучи 30 - річним продавцем в Тревізо не втомився від свого життя. Він побачив, що на ринку надто мало яскравого одягу і продав велосипед молодшого брата, щоб купити свою першу в'язальну машину. Його початкова - невелика колекція United Colors of Benetton складалася зі светрів і отримала позитивний відгук у місцевих магазинах в регіоні Венето, а уже зовсім згодом Лучано попросив сестру і двох молодших братів приєднатися до створення нових моделей United Colors of Benetton.
  • Уже у  1965 році було  створено компанію відому сьогодні, як «Benetton Group».
  • У 1966 році Benetton відкрили свій перший магазин в Беллуно, а через три роки моделі United Colors of Benetton  потрапили в Париж. Сімейний бізнес давав непогані плоди: Лучано був головою марки, Жілберт займався веденням адміністрації, молодший брат Карло займався управлінням  виробництва, а єдина сестра – Джуліана була головним конструктором. Товари бренду United Colors of Benetton користувалися популярністю і залучилися непоганими партнерськими зв’язками з італійським бізнесменом Antonio Percassi, який допоміг компанії  розвивати закордонний бізнес.

Основним видом діяльності компанії досі залишається головні колекції United Colors of Benetton, а також Undercolors Benetton, Sisleyі Playlife. Продукція марок включає, як  жіночі, так чоловічі і  дитячі лінії, а ще колекції нижньої білизни. Сьогодні марка почала випускати парфумерію, елітне канцелярське приладдя, окуляри,  дорожні сумки і інші аксесуари.

На сьогоднішній день колекції United Colors of Benetton можна купити у більш ніж 6500 магазинів по всьому світу. На компанію працює понад 9500 співробітників. Саме Лучано вперш розробив мережу дрібних постачальників, які працювали спочатку лише на території Італії, але згодом почали займатися і іншими країнами.

Моделі United Colors of Benetton  - це завжди яскравий і якісний одяг.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 5 товарів