cookies error
На сайті представлено 321748 товарів, 245 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

UNIQUE U

UNIQUE U

Рік заснування: 2004
Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: авангардний,вуличний,екстравагантний,щоденний

UNIQUE U:творчий підхід до аксесуарів 

  • Компанія Unique U була започаткована у 2004 році дизайнером Оленою Юдкевич. І вже  за перший рік своєї діяльності сформувала категорію унікального споживача: це люди, які наділені унікальним смаком, обдаровані артистизмом, готові експериментувати в повсякденному житті. На сьогоднішній день сміливо можна сказати, що товари бренду Unique U щодня покращують свою якість і унікальність. Вони створені для цінителів краси і досконалості.
  • Географія і поширення сумок колекцій Unique U, які відрізняються витонченими візерунками і цікавими моделями покриваю більшість світової мапи. Тому, сьогодні немає нічого дивного, що ви побачите сумки цього бренду на вулицях Парижа, Єрусалима, Мюнхена чи Шанхая, адже каталоги товарів Unique U можна знайти у всіх найбільших магазинах світу. 
  • Цікаво, що всього 8 років тому Олена Юдкевич представила свою першу колекцію, ви не повірите, на власній кухні. В результаті був викликаний фурор в рядах друзів і галасливий резонанс в квартирах сусідів – це стало початком.  На кілька місяців малогабаритна кухня стала серцем творчо-виробничого об'єднання, саме там розмістилося дизайнерське бюро,  майстерня і магазин-салон. І саме на кухні було вигадано назву для товарів бренду - Unique U.  
  • На маленькій кухні народжувалися перші ідеї, там вони і втілювалися у життя, переживали переродження і згодом розкинулися у 12 самостійних колекцій, які згодом переросли у налагоджене виробництво і високоякісну продукцію з каталогів бренду - Unique U. Єдиним, що протягом років залишається незмінним – це концепція компанії -  «Таємна жіноча сумка».
Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100