cookies error
На сайті представлено 321735 товарів, 241 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
TAG Heuer

TAG Heuer

Рік заснування: 1860
Країна: Швейцарія
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: класика
Товари бренду TAG Heuer – один хронограф на все життя

Колекції TAG Heuer - це вишуканий світ  аксесуарів зі своєю історією. Компанія займається розробкою, виготовленням і продажем годинників, хронографів і модних аксесуарів, а ще розробляє моделі окулярів та мобільних телефонів, вироблених по ліцензіях іншими компаніями під брендом TAG Heuer.

  • Почалося все з Uhrenmanufaktur Heuer AG, заснованої у 1860 році Едуардом Хойером в Санкт-Імье, Швейцарія. А у 1985 році компанію придбала TAG Group SA, після чого бренд Heuer став випускати моделі TAG Heuer. У 1999 році марка була продала відомій корпорації LVMH.  Моделі Tag Heuer у свої назві поєднують абревіатуру  d'Avant Garde і прізвище Heuer.
  • Компанія була заснована в Невшателі, Швейцарія і очолюється президентом Джоном-Крістофом Бабіном. Джек Хойер, правнук засновника, досі є почесним головою марки. Головним гаслом марки є «швейцарський авангард з 1860». Адже саме з тих далеких часів колекції TAG Heuer користуються популярністю серед  розкішної і знаменитої багатої публіки.
  • Едуард Хойер запатентував свою першу модель TAG Heuer  - хронограф у 1882 році, а уже у 1887 році запатентував «маякову шестерню», яку до цих пір використовують на великих годинникових механізмах і хронографах. У 1911 році Хойер отримав патент на перший хронограф для автомобілів. Цей механізм був  призначений для використання в автомобілях і літаках. Модний і стильний дизайн, цікаві ідеї і професійний підхід до справи розкрутив просту марку годинників, до масштабу неймовірного виробництва технічних приладів та аксесуарів.
  • Серед моделей TAG Heuer уперше було представлено наручний годинник у 1914 році. Він був створений у вишуканому, стильному дизайні з циферблатом на 12 годин, оскільки, ці перші наручні годинники були адаптовані з кишенькових хронографів. Уже у 1916 році було представлено колекції TAG Heuer «Micrograph» - це перший секундомір з точністю до 1/100 секунди, невдовзі було створено «Semikrograph» - секундомір, який точність до  1/50 секунди функцію (це дозволяло користувачеві визначити інтервал між двома конкурсантами).
Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100