cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Sumdex

Sumdex

Рік заснування: 1989
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: середній
Стиль бренду: спорт,спортивно-щоденний
SUMDEX: найкращий захист вашого гаджета

Товари бренду Sumdeх появилися на ринку у 1989 році. Після охоплення американського ринку, компанія почала впевнено крокувати Азією і Європою. Сьогодні ця компанія охоплює практично всю планету, а сумки і іншу продукцію бренду можна купити у кожному великому торговому центрі. Свій головний офіс компанія мала у Каліфорнія і після досягнення позитивних результатів і репутації надійного партнера. Сьогодні ж, таких штаб-квартир у марки більше 10.

  • Компанія займається випуском власних моделей Sumdex, які поступово зайняли провідну нішу у сфері бренд-футлярів – це чохли для  портативних комп'ютерів, IPADів та інших планшетів, комп'ютерів MacBook ™, нетбуків, фотоапаратів, відеокамер, iPhone ™. 
  • Дизайнери і  конструктори займаються розробкою цікавих і незвичайних дизайні в текстур для все більшої кількості гаджетів, щоб кожний зміг знайти щось собі до смаку, крім того, марка керується принципом доступності, адже ціни на  Sumdex роблять цей товар поширеним і  популярним.
  •  У 2014 компанія святкує свою 19-річницю  і ділиться своїми секретами якості і успіху.
  • Товари, які можна купити на будьякому континенті,у  будь якому магазині, саме моделі Sumdex – є моделями, які найчастіше продаються на ринку. Кожну хвилину, хтось купляє собі новий чохол.

Ави уже вибрали, як захистити свою техніку?

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100