cookies error
На сайті представлено 331509 товарів, 247 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

STELLA McCARTNEY

STELLA McCARTNEY

Рік заснування: 2001
Країна: Великобританія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: романтичний
Моделі Stella McCartney – це стиль багатих і розкішних

Моделі Stella McCartney завжди відрізнялися особливою грацією, вони розроблялися дизайнером для успішних молодих жінок  і чоловіків, які знають, що таке розкіш, багатство і елітний статус.

  • Стелла Ніна Маккартні – не просто дизайнер, вона кавалер Ордену Британської імперії. Стелла дочка колишнього члена Beatles сера Пола Маккартні та американської активістки і фотографа Лінди Маккартні. У молодому віці Стелла багато подорожувала,  звідки і набралася цікавих і нестандартних ідей, для майбутніх колекцій.
  • Незважаючи на славу батьків, вони прагнули, щоб їх діти росли і жили спокійним простим життям, саме тому Стелла  ходила у просту школу і закінчили хороший, але також доволі  простий коледж. Стелла Маккартні закінчила Central St Martins у 1995 році, саме там вона виробила свій унікальний  фірмовий стиль  - це різке пошиття, природний крій і підкреслена  сексуальна жіночність – саме такою була перша колекція Stella McCartney, такими були і подальші моделі дизайнера. У 1997 році її призначили креативним директором будинку моди Chloe, який знаходиться у Парижі.
  • У 2004 році  моделі  Stella McCartney носила поп-діва Мадонна у своєму  Re-Invention Tour, а також Енні Леннокс, а  Гвінет Пелтроу і Джуд Лоу були одягнені у моделі Stella McCartney у фільмі  «Небесний капітан і світ майбутнього». Цікаво, що Стелла розробляє деякі моделі для Adidas - ця лінія являє собою набір спортивного одягу для жінок.

З тих часів моделі Stella McCartney підходять абсолютно всім, ви можете одягати їх на пробіжках і під час тренувань у залі, а також для робочих зустрічей і світських подій. Моделі Stella McCartney – це упевненість і стиль. У січні 2010 року колекції Stella McCartney використовувалися у зйомках Діснеєм  «Аліси в країні чудес».

У вересні 2010 року Стеллу призначили креативним директором підготовки команди Великобританії до Олімпійських ігор, вона розробляла спортивну форму, яку носили спортсмени олімпійської та паралімпійської команд 2012 року.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100