cookies error
На сайті представлено 371344 товарів, 267 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Puccini

Puccini

Рік заснування: 1999
Країна: Польща
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний
Puccini – вишукана мелодія ваших аксесуарів

Компанія Puccini – це сучасні технології і давні традиції.

  • Щороку компанія приймає нові і нові виклики, випускає нові, модні колекції, а її динамічний розвиток лише підтверджує, що товари бренду Puccini – це висока якість і лояльні ціни. Головний офіс компанії знаходиться у мальовничому районі Польщі – містечку Щецин. Це нова будівля, яка займає близько 3500 м.кв. площі.  
  • Саме тут знаходить дизайн і логістичний центр. Це серце компанії – тут черпають своє натхнення найкращі польські дизайнери, щоб донести до своїх покупців лише останній новинки з модних показів.
  • Компанія налагодила широку мережу торгівельних точок, тому практично в кожному місті Польщі  і навіть за її межами, ви зможете знайти товари бренду Puccini. А каталоги товарів Puccini – це завжди цікавоі  по-новому.
  • Слід вказати, що незважаючи на недовгу історію бренд був створений у 1999 році, тим не менше, завдяки налагодженій роботі і креативності засновника Томаша Кука компанія все більше і більше розвивається. А її партія на ринку шкіряних виробів весь цей час відіграє головну роль. Не даремно саме Пучінні є улюбленим виконавцем Томаша.

Серед товарів бренду Puccini кожен зможе знайти, щось собі до душі, упевненість у кожному новому дні, у власній унікальності і цікавих моделях – це те, чого прагнула досягнути команда справжніх професіоналів, яку зібрав довкола себе засновник компанії. 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100