cookies error
На сайті представлено 321735 товарів, 241 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Piaget

Piaget

Рік заснування: 1874
Країна: Швейцарія
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: екстравагантний
Колекції Piaget: світ годинникового мистецтва

Piaget – це марка розкішних  швейцарських годинників, які створюються провідними майстрами годинникового мистецтва, ювелірами і інженерами.  Товари бренду Piaget  вперше побачили світ у 1874 році, коли було засновано однойменну марку. Її засновником виступив  Жорж Піаже, а відбувалося все у селищі La Côte-aux-Fées.

  • В наш час компанія входить до провідної групи швейцарських годинникових підприємств Richemont – це провідні фахівці у галузі створення предметів розкоші. Колекції Piaget створювалися  в якості моделей годинникових механізмів, але лише в ХХ столітті почався масовий  випуск окремої лінії.Дослідження, яке було проведено у 2010 році підтвердило, що моделі Piaget займають 6-е місце у рейтингу  найпрестижніших ювелірних товарів світу. У 1911 році Тімоті Піаже, син Жоржа успадкував сімейну справу. Політика компанії полягала в тому, щоб виробляти розкішні наручні годинники найвищої якості.
  • І лише під керівництвом онуків засновника, Джеральда і Валентина Піаже, товари бренду Piaget отримали свою реєстрацію і офіційно стали торговою маркою. Це сталося у  1943 році. Відтоді виробництво, яке продовжує знаходитися у La Côte-aux-Fées випускає лише розкішні товари.  В результаті цього сімейний бізнес відкрив новий завод в 1945 році.
  • Колекції Piaget випускаються на найбільшій ювелірній майстерні у Женеві. Кожен камінь ріжеться, корегується і встановлюється вручну. Алмази, які ви можете побачити у моделях Piaget відповідають найвищим стандартам кольору і ясності, а ще їх тестують відповідно до внутрішніх принципів, які були заснованих на кольорі, розмірі, чіткості і відповідності каратів ідеальних каменів.
  • Компанія Piaget є членом «Council for Responsible Jewellery Practices» та «Kimberley Process Certification Scheme», які і гарантують, що всі алмази використані у моделях Piaget не надходять із зони конфліктів.

Вишукані творіння провідних майстрів, розмаїття форм і кольорів,  коштовне каміння і дорогі метали, а ще справжня швейцарська точність – це все формує стиль і унікальність моделей Piaget.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100