cookies error
На сайті представлено 370757 товарів, 266 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Moncler

Moncler

Рік заснування: 1952
Країна: Франція
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: спортивно-щоденний
Moncler: досягаємо висот разом

Заснована в 1952 році компанія Moncler вважається квінтесенцією різних стилів курток.

  • Сьогодні в колекціях Moncler переважають стьобані куртки, які відповідають найвищим стандартам не лише якості, а і витривалості. Справа в тому, що колекції Moncler – це вибір найвимогливіших спортсменів світу, великих дослідників, які підкоряли епічні вершини Каракоруму і Макалу. До того ж, у рекламних кампаніях і створенні нових моделей Moncler  часто приймають участь відомі особистості, наприклад,  Джекі Кеннеді і Мадонна. 
  • Товари бренду  Moncler  - це висока якість, це сучасні технології. До того ж, ця марка відповідає всім вимогам високої моди, адже над нею працюють найкращі  дизайнери. Кожна нова куртка цієї марки – це новий імідж, цікавий крій, це якісні тканини і нормальна реакція на температурні перепади. 
  • Цікава нова колекція 2014 року, розроблена у японському стилі.  В ній переважають чорні тони, стьобані матеріали, а також наліпки, наклейки і нашивки. Сьогодні ці куртки з колекції Moncler  - це новий виток вашого стилю. Це шматочок модної, яскравої Франції у вас в гардеробі. 

А головне, що це  одяг, який користується популярністю у зірок, кожна модель проходить довготривалі випробування, щоб задовольнити не лише простих модниць, а і справжніх спортсменів. Адже від температурних можливостей цих курток залежить не лише їх життя,а  і досягнені результати.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100