cookies error
На сайті представлено 133538 товарів, 208 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Mario Muzi

Mario Muzi

Рік заснування: 1990
Країна: Туреччина
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний,щоденний,романтичний

Товари бренду  MARIO MUZI  - це якісне, комфортне та стильне жіноче взуття

Модне взуття з використанням оригінальних матеріалів, фасонів, кольорів та різних аксесуарів при створенні колекції. Якісні матеріали та дизайнерські ідеї з Італії в тісному поєднанні з передовими технологіями та інноваційними лініями по виготовленню та пошиття взуття на фабриці в Стамбулі роблять товари бренду MARIO MUZI   одними з найпопулярніших на ринку взуття.

  • Моделі бренду MARIO MUZI -це результат тривалої, кропіткої роботи згуртованої команди першокласних фахівців, талановитих дизайнерів та умілих майстрів, які спільними зусиллями створюють шедеври жіночого та чоловічого взуття вже не перший рік.
  • Величезний досвід, накопичений десятиліттями, майстерність і унікальне розуміння останніх тенденцій і віянь у світі взуттєвої моди допомагає виділяти каталоги бренду MARIO MUZI  серед інших, тим самим  залишаючи своїх конкурентів далеко позаду, пропонуючи досвідченому і вимогливому покупцеві тільки найактуальніші і найцікавіші моделі для будь-якого сезону.
  • Абсолютно будь-яку колекцію бренду MARIO MUZI  дизайнери марки починають продумувати завчасно до її запуску в масове виробництво і офіційної появи у продажу.
  • Зверніть увагу, на те що  не менше півроку йде тільки на те, щоб вивчити і виробити безліч ексклюзивних дизайнерських рішень, з яких тільки одиниці будуть прийняті для подальшого виробництва.

Продумується абсолютно все, починаючи від колірної гами і матеріалу, з якого буде виготовлятися майбутня модель бренду MARIO MUZI, і закінчуючи оригінальною фурнітурою та ексклюзивними комплектуючими. Кожна нова колекція бренду MARIO MUZI  - це шедевр.

Товари бренду  MARIO MUZI є постійними учасниками спеціалізованих взуттєвих виставок і показів.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 12 товарів