cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Marc by Marc Jacobs

Marc by Marc Jacobs

Рік заснування: 1995
Країна: Франція
Клас бренду: середній
Стиль бренду: екстравагантний
Моделі Marc Jacobs: завжди вишукана мода

Товари бренду Marc Jacobs – це тонке розуміння жіночої натури,  яке притаманне лише найталановитішим чоловікам. Одяг від Marc Jacobs – це миттєве розуміння настрою, це фактурність і неповторна кольорова гама, це одяг, який створений з думкою про красу.

Марк Джейкобс – це американський модельєр. Він є головним дизайнером всіх колекцій Marc Jacobs, а також Marc by Marc Jacobs - це дифузна лінія одягу дизайнера, яка складається  з більш ніж 200 роздрібних магазинів у 80 країнах світу.

  • Сам Марк устиг попрацювати дизайнером у видатному модному домі Louis Vuitton з 1997 по 2013 рік. У постійно потрапляє у списки найталановитіших і найсильніших дизайнерів світу. Його колекції Marc by Marc Jacobs розкуповуються, ще до потрапляння у магазини, адже він, як художник, як творець – надзвичайно тонко відчуває потребу жінки у стильному  і красивому одязі
  • У 1981 році Марк закінчив вищу школу мистецтв і дизайну в 1981 році, вже з раннього віку він добре знав ким буде.  Відчував миттєвості моди і надзвичайно влучно потрапляв у витончений стиль.
  • Сьогодні колекції Marc by Marc Jacobs носять найвідоміші знаменитості, це одяг, взуття і аксесуари, які свідчать про стиль і красу, про рівень достатку і, звичайно ж, немає нічого дивного, що колекції Marc by Marc Jacobs доступні далеко не всім.
  • Марк окрім творчої кар’єри займається благодійністю, постійно віддає отримані гонорари на боротьбу з раком від якої помер друг дизайнера. Завжди стильний, завжди на крок попереду дизайнер відчуває, що варто одягати, а що більше ніколи не можна витягати з шафи. Саме тому, він у свій час був настільки популярним і практично кожен світовий бренд одяг бажав мати його у складі свого творчого колективу, та лише не багатьом вдалося добитися прихильності Марка.

Сьогодні Marc by Marc Jacobs – це витончений світ неповторних тканин, це дорогі аксесуари, це впевненість у тому, що ви носите витвір мистецтва. І самі стаєте все більш і більш схожі на полотно видатного художника.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100