cookies error
На сайті представлено 370757 товарів, 266 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

LANVIN

LANVIN

Рік заснування: 1889
Країна: Франція
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: класика,романтичний
Колекції Lanvin – це  стиль притаманний лише одиницям

Все почалося з того, що перші колекції Lanvin створювалися для дочки засновниці марки.  Згодом ці моделі почали привертати увагу заможних друзів Ланвін. Так почалися перші замовлення. А згодом Lanvin почала виробляти сукні не лише для дітей, а і для їх матерів, у числі клієнток почали появлятися знатні імена.  І згодом було відкрито перший бутік у Парижі.

  • А уже у 1909 році Lanvin приєдналася до Syndicat de-la-Couture, саме ця група компаній і надала їй формальний статус модельєра.
  • Починаючи з 1923 року було створено цілу імперію Lanvin, яка включала завод в Нанті. У 1920-х роках було запущено виготовлення колекції Lanvin присвячені домашньому декору, чоловічому одягу, хутру та білизні. Але найбільший успіх отримали колекції Lanvin Parfums SA, які було випущено у 1924 році, їх головним ароматом став «Мій гріх».  З 1925 року цей запах вважається абсолютно унікальним по своїй анімалістично-альдегідній основі.
  • Так, поступово і без поспіху, Ланвін стала одним з найвпливовіших дизайнерів 1920-х і 1930-х років. Це стало можливим завдяки умілому поєднанню цікавих конструкцій, віртуозних вишивок і  прикрас з бісеру, створених у світлих, квіткових тонах.
  • Після смерті Lanvin у 1946 році, право власності на фірми відійшло її дочці, яка розділила  керування компанією зі своїм кузеном, який згодом став дуже відомим  експертом фешн-індустрії.
  • Після смерті Марі-Бланш де Поліньяк – дочки Ланвін, право власності на Будинок моди Lanvin перейшов її кузену Ів Ланвіну (дочка Ланвін була бездітною).

Він дотримувався модних традицій своєї тітки, навіть більше він примножив її капітал і  розширив виробництво. Зараз імперія Lanvin – це неймовірна кількість абсолютно різних ліній товарів, які разом складають цілу окрему модну індустрію. Колекції Lanvin охоплюють усі сфери життя людини, це не лише одяг і взуття, це аксесуари, це побут, це транспорт, це краса –  усе, щоб кожна жінка змогла відчути себе найкращою. Саме в цьому напрямку почала рух Жанна Ланвін і продовжують її найближчі родичі.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100