cookies error
На сайті представлено 371344 товарів, 267 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

La Redoute

La Redoute

Рік заснування: 1837
Країна: Франція
Клас бренду: середній
Стиль бренду: кежуал
Моделі бренду La Redoute – успіх там, де ти!

Перші колекції La Redoute були створені у 1837 році, саме тоді  Джозеф Поллет, невеличке сімейство з маленького містечка, все життя вони збирали гроші для здійснення своєї маленької мрії, і ось у 37 році вона стала реальністю. Вони відкрили власне ательє з пошиття одягу саме там і створювалися перші моделі бренду La Redoute.

  • Згодом син Джозефа - Чарльз узяв на себе перші роботи  на прядильному апараті уже на фабриці марки, на вулиці стояв 1873 році. В цей час і було побудована перший завод марки. Довго думаючи над назвою новоствореної компанії Чарльз прийняв рішення назвати її Spinning La Redoute.
  • В період після Першої світової війни, зіткнувшись зі змінами ринку текстилю, а також для того, щоб впоратися з кризою в галузі, яка виникла сім'я Поллет знайшла спосіб продати свої запаси. Вони опублікували оголошення у вигляді реклами в одній із місцевих газет від 12  жовтня 1922: Компанія пропонувала вовняні нитки поштую – так вони вирішили позбутися старих запасів прядильних матеріалів.           
  • З 1969 року моделі бренду La Redoute були зроблені біль доступними для любителів високої моди. Багато дизайнерів, працюють та працювали з ним, наприклад, такі всесвітньовідомі особистості, як Yves Saint Laurent, Christian Lacroix, Azzaro, Christophe Lemaire, Isabel Marant та багато-багато інших.
  • У жовтні 2013 року було оголошено пошук компанії покупця для товарів бренду La Redoute та і виробництва в цілому. Марка довго розвивалася, мінялася і удосконалювалася, щоб в результаті жінки отримували лише найкращий та наймодніший одяг. Моделі бренду  La Redoute  -  це простота у кожному русі. Це легкість та ненав’язливість образів.

Сьогодні марка належить холдинговій компанії PPR. PPR - це  Pino-Printemps-Redoute, яку було засновано у  2005 році, а буква «R» в абревіатурі означає La Redoute.

На даний момент марка займає центральне місце у модному світі Франції та всієї Європи. Цікаві фасони, прості моделі та натуральні тканини – це те, що відрізняє моделі бренду La Redoute від інших.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100