cookies error
На сайті представлено 361026 товарів, 266 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Kenzo

Kenzo

Рік заснування: 1970
Країна: Франція
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: авангардний,екстравагантний
Моделі Kenzo: європейська мода з японськими коренями

Почалося все з того, що у 1964 році Кензо Такада переїхав до Парижа. Майбутній дизайнер моделей Kenzo почав малювати перші ескізи і створювати революційні нові наряди. Своє натхнення він черпав з моделей і творінь Андре Курреже. Протягом наступних кількох років він працював у різних відомих модельєрів.

  • А уже через чотири роки дизайнер вирішив розпочати свою справу, він взяв в оренду старенький антикварний магазинчик. Де і почав продавати свої перші моделі Kenzo. Поступово його цікаві і неординарні моделі почали привертати  увагу. У 1971 році було випущено колекцію Kenzo «Jungle Jap», яку згодом рекламували в американського Vogue. Після цього було відкрито перший бутік у Парижі.  І ось на вулиці 72 рік, а колекцію Kenzo було презентовано у Gare d'Orsay. А вже через 3 роки їх побачило рідне Токіо.
  • Всесвітній успіх моделей Kenzo припав на 77 років, коли їх показали на модному тижні у Нью-Йорку, тоді ім’я Кензо Такада стало популярним на весь світ. У 90-х роках колекції Kenzo розширилися і  включали випуск чоловічого одягу, джинсів, дитячого одягу та інші продуктів. У жовтні 1999 року було представлено остатанню колекцію Kenzo, після чого дизайнер продав свій будинок  LVMH. У 2003році Антоніо Маррас був оголошений художнім керівником жіночої лінії в модному домі  Kenzo. А уже у липні 2011 року LVMH було оголошено про призначення Умберто Леона і Керол Лім творчими директорами  Kenzo.
  • Незважаючи на те, що Такада уже не створює колекції для модного дому, його традиції продовжують нести у світ його послідовники. Цікавий і незвичайний світ Азії відривається для європейських модників щоразу по-іншому. Колись Kenzo називали «великим, білим дизайнером» незважаючи на вражаючу гру кольорів і форм найвідомішою його колекцією була саме  «біла колекція». Адже його білі сукні – це унікальність і елегантність білого, що поєднані з граціозними текстурами і не звичайною формою. Це і відрізняє колекції Kenzo з-поміж інших. Обираючи стриманість – ви обираєте вишуканість. 
Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100