cookies error
На сайті представлено 310661 товарів, 270 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Gianmarco Lorenzi

Gianmarco Lorenzi

Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: екстравагантний
Gianmarco Lorenzi: чітко виражена сексуальність  

Протягом усієї своєї історії марка Gianmarco Lorenzi відстоювала право жінки на сексуальність, фемінізм і матріархат. Колекції Gianmarco Lorenzi – це високі каблуки, це красиві форми, це легка брутальність і невимушена сексуальність, це молодість і краса.

  • А почалося все у середині минулого століття в невеликому італійському місті Марка, де розпочало свою діяльність сімейне підприємство, що виробляло взуття для дівчаток.
  • З раннього віку засновник бренду Джованні проводив час на взуттєвій фабриці батька, мріючи в майбутньому робити взуття для представниць прекрасної статі.
  • Уже у 16 років Джованні випустив свою першу колекцію Gianmarco Lorenzi, і це був справжній тріумф!
  • А всього через два роки разом з братами Джованні працює над новими моделями бренду Gianmarco Lorenzi, який об’єднав їх імена: Джованні, Марко і Ренцо, і приставку Lo, яка означає «брати».
  • На сьогоднішній день колекції марки - це цікавий, чітко виражений стиль.  Компанія випускає близько 1 тисячі пар на місяць, що робить це взуття по-справжньому індивідуальним та ексклюзивним. Каталоги товарів Gianmarco Lorenzi,а  також бутіки марки  можна зустріти в Мілані, Токіо, Парижі та Москві. Офіційно маркою було відрито 30 бутіків по всьому світу. 

До речі, ця марка єдина у світі, яка випускає каблуки висотою 15 см!Нічого собі!

 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100