cookies error
На сайті представлено 310661 товарів, 270 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Gian Marco Venturi

Gian Marco Venturi

Рік заснування: 1997
Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: класика
Товари бренду Gian Marco Venturi: класична упевненість

Моделі бренду Gian Marco Venturi - це відомі у всьому світі колекції одягу. Цей італійський бренд символізує поєднання неповторної класики, такої притаманної його країні та  неординарного розмаїття кольорів та тонів. Моделі бренду GianMarcoVenturi - це розмаїття фасонів, краса крою та кольору, одяг, що дихає романтизмом у поєднанні з практичністю та зручністю.

  • Стилістика Жан Марко Вентурі в одязі та аксесуарах демонструє безперервний розвиток марки, уникаючи зайвої декоративності, колекції GianMarcoVenturi можуть служити своєрідним зразком моди у процесі її еволюції.
  • Переважаючі кольори, які уже стали традиційними для марки -  білий, чорний та червоний.  Їх майстерне поєднання, цікаві та незвичайні вирішення та своєрідне відчуття стилю  підкреслюють унікальну красу жінки її упевненість та незалежність.
  • Секрет натхнення дизайнера у багатстві легенд та різноплановості його рідної Флоренції, у якій знаходиться штаб-квартира та виробництво. Саме там майстер вільно віддається своїй пристрасті та створює все нові та нові творіння. Моделі бренду GianMarcoVenturi зачаровують потенційних клієнток, які прагнуть новизни. Одяг  вражаючий своєю  індивідуальністю, чарівними фасонами, оригінальними деталями, несподіваним кольоровим  рішенням.

Моделі бренду Gian Marco Venturi легко можна придбати у будь якому офіційному магазині лейблу. Їх по всьому знаходиться більше 1000. Де б ви не знаходилися, якому би стилю не надавали перевагу серед дивних та чарівних колекцій  Gian Marco Venturi   легко можна знайти, щось для себе.

Заповнюючи ніші свого гардеробу, отримайте можливість дізнатися, що таке справжній стиль, витонченість та краса. Надихаючись неповторними пейзажами рідної Італії дизайнер бренду шукає все нові можливості та ідеї. Креатив та цікаві ідеї, які перевтілюються у витончені жіночі сукні, стильне жіноче взуття, та неповторні жіночі аромати.
Сьогодні моделі бренду Gian Marco Venturi  - це легкі нотки витонченості та розкоші, спокійний італійський шик та блиск модного бренду.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100