cookies error
На сайті представлено 183921 товарів, 226 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
ED HARDY

ED HARDY

Рік заснування: 2004
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: авангардний,гламурний,екстравагантний,кежуал
Бунтарський молодіжний стиль моделей Ed Hardy

Перші моделі Ed Hardy були створені американським художником Едом Харді. Він  ріс у сонячній Каліфорнії, серед спеки, засмаглих дівчат і повної свободи.

Колекції Ed Hardy стали такими відомими завдяки своєму унікальному стилю – усі моделі марки помічені татуюваннями.

  • Сам засновник марки народився у 1945 році в штаті Айова, але згодом його сім’я переїхала до Каліфорнії. Дизайнер навчався у художньому інституті і закінчив  його зі ступенем бакалавра поліграфії. Він почав вивчати мистецтво татуювань Японії.
  • У 1982 році Ед разом з дружиною заснував марку Ed Hardy Marks Publicist. Пара зайнялася створенням серії книжок про татуювання і їх історію.  Харді встиг опублікувати близько 25 книг про альтернативні мистецтва, в тому числі з особистими каталогами Ed Hardy Tattoos.
  • Моделі Ed Hardy побачили світ у 2004 році, це була лінія аксесуарів з притаманними і відомими сьогодні на весь світ малюнками татуювань Товари бренду Ed Hardy

Відрізняються від інших марок, саме цікавим підходом до поліграфічних принтів.

На сьогоднішній день Ед Харді покинув заняття мистецтвом татуювання. Він займається  навчанням молодих художників у своїй студії в Сан-Франциско, де займається розвитком мистецтва.

  • Починаючи з 1960-х років Ed Hardy значною мірою сконцентрований не лише на татуюваннях, а і на гравюрах.
  • У 2000-х роках  Харді отримав офіційну ліцензію на вироблення сучасного одягу на основі його мистецтва. Всього через два роки ці колекції привернули інтерес відомої мережі супермаркетів Saks. Після чого було створено нову колекцію Ed Hardy з притаманними малюнками і  шрифтовими прінтами.
  • У 2004 році Christian Audigier ліцензував права на виробництво колекцій Ed Hardy, які були засновані на унікальних образах і татуюваннях самого Харді.

До того, як почати займатися створенням колекцій Ed Hardy, Audigier працював головним дизайнером в філіалі голландського Originals. Сьогодні моделі Ed Hardy можна знайти у всіх центральних магазинах і бутіках світу.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100