cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Craft

Craft

Рік заснування: 1973
Країна: Швеція
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: спортивно-щоденний
Сraft: нові можливості для спорту

У 1973 році пілот, який потрапив в небезпеку і змушений терміново катапультуватися з літака стикається з численною кількістю проблем. Справа в тому, що температура повітря за бортом мінус п'ятдесят, а спітніла нижня білизна пілота миттєво перетворюється в крижану броню. Тіло, незалежно від того професіонал він або любитель, швидко починає переохолоджуватися. А всім відомо, що коли тіло переохолоджується, порушується тепловий баланс і темп роботи кровоносної системи знижується.

  • Почалися експерименти над створенням унікальної білизни, яка б утримувала тепло і допомагала організму справлятися з мінусовими температурами. Anders Bengtsson  вийшов на  тренування навесні 1973 року, відбулося це у Швеції, на ньому була нова термобілизна, яку створили з матеріалу, який був недавно створений на фабриці в Halmstad.  
  • На додаток до термобілизни почалися розробки і предметів одягу із так званим всмоктуючим шаром – його головне завдання - це транспортувати вологу подалі від тіла. Був розроблений і третій шар – він захищає тіло від вітру, дощу і поганої погоди. Ці три шари  стали основою першої колекції Сraft - початок ідеї, яку в каталогах товарів Craft використовують і розвивають навіть сьогодні.  
  • Товари бренду Craft – це ідеальний одяг для спортсменів, для тих, хто любить екстрим і розваги, хто не боїться ризикувати і любить коли адреналін розтікається по тілу. Саме для таких випадків були розроблені моделі Craft, які не позволяють тілу переохолоджуватися чи перегріватися, утримують вологу і зменшують дискомфорт.
Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100