cookies error
На сайті представлено 132247 товарів, 206 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Brubeck

Brubeck

Рік заснування: 2005
Країна: Польща
Клас бренду: середній
Стиль бренду: спорт,спортивно-щоденний

Колекції Brubeck: тепло і комфорт у будь-яких умовах

Перші моделі Brubeck були створені у 2005 році в Здуньскій Волі в Польщі. Компанія займається проектування, виготовленням і виробництвом термо-спортивного одягу з бавовни і шерсті. Це якісна білизна, яка ніжна і гладко прилягає до тіла і захищає його від всіх непогод, дозволяючи вам насолоджуватися активним відпочинком.

На сьогоднішній день моделі  Brubeck – це лідер на ринку термобілизни Польщі. За 8 років успішної роботи марка спеціалізується на виробництві товарів, які нормалізують   терморегуляцію тіла і ефективно захищають організм від несприятливих погодних умов.

  • Технології за якими було створено колекції  Brubeck – це сучасні інноваційні можливості, використання найновіших тканин і новаторських ідей, щоб в результаті ви змогли отримати лише комфорт, сухість і високий рівень термоізоляції, навіть у найхолоднішу погоду.
  • Не можна не згадати про головне гасло марки:  «Brubeck – на захисті вашого тіла». Саме тому продукція марки користується великою популярністю серед тих, хто не любить сидіти вдома, хто отримує задоволення від активного   і екстремального відпочинку в різних погодних умовах. Незалежно чи на вулиці снігопад, дощ чи навпаки неймовірна спека моделі Brubeck нейтралізують негативний вплив і ви завжди почуватиметеся комфортно.
  • На даний момент марка володіє однією з найсучасніших виробничих ліній в Європі, яка, до того ж, використовується відомими зарубіжними брендами.  А ще завдяки сучасним технологіям і інноваційним ідеям виробнича техніка може вільно надавати будь-які  трикотажні форми. Особливо це важливо для тих, хто переживає за успішний результат, якщо мова йде про долі секунди.

Моделі Brubeck можна придбати у загальнонаціональній дистриб'юторській мережі, яка складається з більш ніж 1000 точок продажів. Окрім того, марка успішно продає продукцію в 16 європейських країнах, серед яких, Німеччина, Австрія, Франція, Великобританія, Італія, Норвегія, Швеція, Нідерланди, Росія, Україна, Угорщина, Чехія, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 4 товарів