cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Blumarine

Blumarine

Рік заснування: 1977
Країна: Італія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: гламурний,романтичний
Товари бренду BLUMARINE: успіх вашого образу

Колекції Blumarine– це прет-а-порте бренд для дівчат та жінок.  Романтизм, вишуканість, легкість, чуттєвість – ви отримаєте  одягаючи цей італійський лейбл. Тим більше, що він володіє давньою історією,  торгова марка була започаткована компанією Blufin у 1977 року.

Blufin SpA - це італійський будинок мод, створений Анною Молінарі та її покійним чоловіком. Головне ядро бренду Blumarine було закладено у 1977 році, а потім було створено ще цілий ряд окремих ліній – це: 

  • Miss Blumarine ( у 1987 році, одяг для дівчаток  8-14 років);
  • Blugirl (у 1995 році, одяг для підлітків);
  • AnnaMolinari (у 1995році лінія жіночого одягу).

Моделі Blumarine - це люксовий жіночий одяг, від провідного італійського модного дому. Успіх колекцій Blumarine був миттєвим і довготривалим, а все тому що, це одяг для  стильних і впевнених у собі дівчат і жінок, які знають чого хочуть.

Марку заснували у невеличкому містечку Карпі у провінції Модена, названа компанія була в  честь улюбленого кольору пари і їх надзвичайної любові до моря. У 1980 році моделі Blumarine уперше з'явилися на Modit у Мілані. Саме там Молінарі отримала премію «Дизайнер року», а це зумовило появу колекцій Blumarine на Міланському Тижні Моди.

  • Оскільки бренд користувався популярністю, а компанія поступово набирала обороти, подружжя вирішило розвиватися далі. В результаті чого було створено групу компаній Blufin – це величезний холдинг створений у 1988 році в якості холдингової компанії.
  • До 2006 року роялті від продажів становили близько € 5,5 головного доходу марки.
  • Перший флагманський магазин марки був відкритий у районі Віа делла Спіга у Мілані, у  1990 році. На сьогоднішній день компанія продає моделі Blumarine у більш ніж 1000 торгових точок, з яких близько 55 є власними брендовими бутіками. У липні 2011 році, ще одна колекторська компанія, відгалуження Blumarine, було представлено ​​на «The Brandery»  - модному показі у Барселоні.

Гра форм і легкість текстур, вишуканість і класичні нотки – це колекції Blumarine, які викликають захват і любов сотень тисяч жінок по всьому світу.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100