cookies error
На сайті представлено 331509 товарів, 247 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Balmain

Balmain

Рік заснування: 1945
Країна: Франція
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: романтичний
Моделі Balmain: легкі нотки давніх традицій

Легендарні звірки кіно і шоу-бізнесу одягали моделі Balmain і насолоджувалися увагою засновника марки. Balmain - це  один з провідних будинків моди сьогодення, його заснував Pierre Balmain у  1945 році.

Його батько володів драпірувальним бізнесом, а мати і  сестра були власницями  модних бутік, в яких сам П’єр досить часто працював після смерті батька в 1921 році. У нього завжди була любов до моди і очей для дизайну. Він навчався в Школі витончених мистецтв в 1933-1934 з наміром вивчати архітектуру, але замість цього в кінцевому підсумку витрачав більшу частину свого часу на проектування суконь. Пропрацювавши в ательє Роберта Піке, в якості вільного художника П’єр багато часу проводив  з Едвардом Молінье, після чого покинув школу і пішов працювати в студію Молінье.

  • Наприкінці 1930-х років П’єр пішов  служив у ВПС Франції. Після укладення миру  працював у Люсьєна Лелона, а згодом відкрив свій власний будинок моди.
  • Першу колекцію Balmain запустили у  1945 році, а перший аромат в 1949 році. А згодом він зустрів Christian Dior, дизайнера, який зіграє величезну роль в кар'єрі молодого П’єра.
  • У період після Другої світової війни, саме моделі Balmain стали фактичними основоположниками французької моди, його називали королем. Колекції Balmain носила Ава Гарднер, Бріджит Бардо і Надія Портокарреро, а найвідомішою клієнткою була королева Таїланду Сірікіт.
  • Згодом мода стала біль  простою, легкі силуети, які будуть використовувати все менше і менше тканин. Моделі Balmain запропонували жінкам відмовитися від панчох.

Balmain створив власну естетику, насправді він, як говорили, був натхненний сотнями ідей, які намагався втілити у життя. Всі колекції Balmain – це легкість і вишуканість, при цьому вони залишаються розкішними і багатими. Дизайнер спеціально подорожував по всьому світу, читав лекції по моді у Франції, під час яких багато увагу приділив модернізації  ринку США і власного потенціалу для розвитку модного світу.

Моделі Balmain  - це легкість і свіжість ідей.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100