cookies error
На сайті представлено 143154 товарів, 211 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
A.M.N Madness National

A.M.N Madness National

Рік заснування: 1994
Країна: Туреччина
Клас бренду: середній
Стиль бренду: кежуал,щоденний
МоделіA.M.NMadnessNational: божевілля кольорові і текстур

Вперше колекції A.M.NMadnessNationalпобачили світ у 2006 році. Під цією маркою було  об'єднано цікавий світ виробничих процесів,  професійне управління і креатив дизайнерів.  Результатом злагодженої роботи були моделі A.M.N. Madness National. Компанія володіє двома торговими точками одна у місті  Laleli, а  інша у  містечку Meter. І хоча на перший погляд – це невідомі міста, але саме у них розташовані гігантські високотехнологічні заводи марки. Саме там створюється головний продукт марки – неповторний, яскравий та якісний одяг, який підкреслить ваш стиль!

  • Яка ж є відмінна риса товарів бренду A.M.N. Madness National? Що саме відрізняє цей одяг від інших? Справа в тому, що під час виробництва товарів бренду зберігають стандарти європейської якості, всі товари перевіряються і проходять декілька ступенів обробки і технічних перевірок. Для того, щоб весь товар був не лише красивим і модним, а і відповідав стандартом європейських брендів, а подекуди був навіть кращим. Цікавий факт, що колекції A.M.N. Madness National випускають на два місяці швидше ніж колекції італійських брендів. Дуже часто, перед презентацією нової колекції відбувається святкова акція. Марка співпрацює з відомими чиновниками, знаменитостями і моделями Туреччини, саме тому на їх презентаціях часто можна побачити місцевих зірок.
  • Товари бренду A.M.N. Madness National– це цікаві яскраві прінти, цікаві вишивки, незвичайні тканини. Моделі від яких захоплює дух, цікаві форми і гра фактур, дизайнери марки відрізняються особливим підходом до креативу.
  • Команда бренду – це близько 30 осіб, які називають себе проектною групою. Саме вони займаються вивченням ринку, вибором актуальних модних моделей, підготовкою матеріалів. Все починається з одного ескізу, а завершується доставкою товару у магазини. Компанія виробляє до 100,000 товарів на місяць. І саме у рамках цього напрямку, компанія розвивається, постійно оновляється і міняється, щоб догодити всім клієнтам.
Знайдено 9 товарів
bigmir)net TOP 100