cookies error
На сайті представлено 144284 товарів, 210 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Yoshi

Yoshi

Рік заснування: 1970
Країна: Великобританія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: екстравагантний,романтичний
Товари бренду Yoshi – це суміш британської вишуканості і японської унікальності

Перші колекції бренду Yoshi бюули створені у якості злиття двох абсолютно різних культур, дизайнери надихалися  унікальністю Японії та педантичною схильністю до якості Великобританії.

Тим не менше, ці дві напрочуд різні культури обєдналися в унікальний дизайн та цікавий проект.  На сьогоднішній день колекції бренду Yoshi  - це більше 40 років досвіду в розробці дизайну та виготовлення виробів зі шкіри.  І що найважливіше – всі моделі бренду Yoshi – це ручна робота зі шкіри.  

  • Цінителі моди часто називають моделі бренду Yoshi - ковтком свіжого повітря або гроом серед ясного неба - це неймовірна похвала.
  • Унікальність товарів бренду відображається  в сучасності їх проектів, у інноваційних технологіях догляду за шкірою. Рік за роком спеціалісти марки доглядають за матеріалами, доводять їх до ідеального стану, щоб в результаті створити не лише красивий, але і якісний продукт, що прослужить роки.  
  • Вся продукція, що виготовляється на заводах бренду Yoshi створена з  використанням найкращих шкіра, оброблених неперевершеними методами виробництва з увагою до кожної деталі та стібка.

Знаковий і логотип марки Yoshi, адже він унікальний у своєму дизайні та в повідомленні, яке несе до людей. З одного боку, він представляє традиційні вічні цінності якості, ремесла та виготовлення товарів зі шкіри; з іншого - символізує щастя, веселощі та успішне майбутнє.

Ставши власником  однієї з моделей бренду Yoshi , ви не просто стали власником красивого шкіряного виробу – тепер  ви частинка історію та майбутнє марки Yoshi.

А ще ви можете бути впевнені, що Yoshi – це якість та унікальність на довго!

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 4 товарів
bigmir)net TOP 100