cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Tosoco

Tosoco

Рік заснування: 1997
Країна: Македонія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний
TOSOCO: аутентичні моделі східних країн

Товари бренду TOSOCO добре відомі і знані у рідному Азербайджані, а ось на європейський ринок, вони лише починають поширюватися. Саме тому про цю марку, ще так мало відомо, тим не менше, серед населення Азербайджану, особливо серед жіночої його половини марка користується не бувалим успіхом.

  • Моделі TOSOCO – це щось абсолютно новеньке. Адже культура східних країн користується все більшою і більшою популярністю. Їх культурні відмінності, їх цікавий і унікальний стиль і  колорит, а  також  якість їх товарів.
  • Марка була заснована у 1997 році в Баку, і з тих часів продовжує розвиватися. Чарівно те, що дизайнери марки стараються у кожну нову модель TOSOCO  внести не лише якісні матеріали і дорогу фурнітуру, а і особливий колорит своєї країни. Всі сумки виконані відповідно до побажань і порад місцевих жінок.
  • Вони практичні, сучасні, модні і стильні, до того ж, якісні і красиві. А ще потрібно жінці від сумки. Доступність, саме тому марка і вирішила поширюватися і розвиватися на більшу територію. Щоб в кожній країні жінки змогли насолодитися стильним і модним аксесуаром.
  • Сьогодні розробкою і виготовленням колекцій TOSOCO займається її засновник Ажан Тосоко, котрий намагається поєднувати стиль і моду, високі бренди і лояльні ціни.
  • Бренд має цілу команду професіоналів і спеціалістів. Вони створюють нові колекції, цікаві образи і володіють незвичайним підходом до створення нових незвичайних сумок.
  • Починаючи з 2000 року марка займається виготовленням не лише сумок, а  і допоміжних аксесуарів, мова йде про ремені і гаманці, які можуть гарно доповнити вибрану вами модель сумки. Сьогодні немає потреби розказувати про швидкий розвиток даного бренду, все що вам потрібно – це купити нову модель із колекції TOSOCO і ви самі переконаєтеся, що означає якість.

Марку можна купити у більшості торгових центрів Європи, а якщо у неї немає офіційного бутіка, це значить, що вам слід шукати каталоги TOSOCO, в яких детально і чітко описано і показану кожну модель, для того, щоб ви не обирали в сліпу.

 

 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100