cookies error
На сайті представлено 338130 товарів, 254 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Richmond

Richmond

Рік заснування: 1995
Країна: Великобританія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: авангардний
Колекції бренду Richmond: вивільніть дух свободи

Засновник та головний дизайнер колекцій бренду Richmond  - Джон Річмонд народився у Манчестері, згодом він переїхав до Лондона, де закінчив навчання в університеті Кінгстон у 1982 році. Там він створив свою першу колекцію Richmond, а незабаром став головним лицем  британського авангарду.

  • У 1995 році він вступає в контакт з італійським бізнесменом Kaverio Moschillo, з якими він зустрічався десять років тому в Лондоні. Зустрівшись знову дизайнери вирішили нарешті почати працювати разом, так почалося будівництво професійного союзу. В результаті він став надзвичайно успішним, моделі бренду Richmond  були фактично приречені на міжнародний успіх. Цей успіх був абсолютно логічним. Те, що створювали дизайнери  бренду було феєричним та просто неймовірним. Ця співпраця та взаєморозуміння між чоловіками призвели до надзвичайно міцної дружби – однакові смаки, однакові шляхи до успіху.
  • Окрім покликання до моди, Джон завжди був пристрасно зацікавлені в рок-музиці, любов до якої він плекаю та відтворює у своїх колекціях. Ось чому колекції бренду Richmond  - це подих вулиці. Трансформований у шикарні тканини та дорогу фурнітури. Сьогодні у моделях бренду Richmond легко можна віднайти і глем-рок і вишукану класику та сучасні технології.

Колекції бренду Richmond  - це стиль, це майстерність та вироблені унікальні традиції, які передають тонкість та якість виробів. Іншим фундаментальним елементом філософії Джона Річмонда є "вулична культура", як видно з його робіт, один зі слоганів вуличного життя "знищувати, дезорієнтувати" – саме такими бувають колекції бренду Richmond  - вони вибухають кольорами та текстурами, підкреслюючи унікальність творінь дизайнера. Тісні зв'язки Джона з музичною індустрією привели у його бутіки, таких зірок, як Мадонна, Мік Джаггер, Енні Леннокс, , Аксель Роуз і Браяна Адамса.

Сьогодні бренду випускає дві лінії одягу: основна Джон Річмон  та   лінії Річмонд, що створена для відображення деніму у світі високої моди. Модельний ряд каталогів бренду Richmond  постійно оновлюється та розвивається: на додаток до окулярів, нижньої білизни та колекцій пляжного одягу, є також  моделі для дітей та колекції  взуття. У 2009 році було оголошено про запуск «John Richmond» та «John Richmond MenAroma", а незабаром після цього "Viva Rock"  жіночий аромат

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
bigmir)net TOP 100