cookies error
На сайті представлено 321735 товарів, 241 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Phard

Phard

Рік заснування: 1995
Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний
Моделі бренду Phard: цілий світ у ваших ніг

Товари бренду Phard – це можливість виразити себе і свій унікальний внутрішній світ через зовнішній вигляд і моду.  Так ви зможете підкреслити свій спосіб життя, свої уподобання, любов та прихильність. Хочете опинитися у центрі уваги, тоді ми рекомендуємо вам обирати колекції бренду Phard.

Головна місія цієї компанії – це оновлення та відновлення вашого творчого потенціалу, вишукування цікавих та стильних моделей.  Одягайтеся у стильне та гламурне!

  • Моделі бренду Phard – це творчий потенціал, свіжі ідеї та постійний пошук нового.
  • Одягаючись у цей бренд, ви  зможете мати не лише красивий вигляд, але й  виразити власну особистість. Жіночі пропозиції від цього бренду  спрямовані на підкреслення жіночності, обережну елегантність та  чуттєвість.
  • Моделі бренду Phard створять довкола вас образ жінки, яка живе своїм життям, успішна у бізнесі з активною життєвою позицією, натхненна та радісна – вона несе свою любов у маси.
  • Для кого створені моделі бренду Phard – для жінок, які не люблять сірість та нудьгу. Ось чому колекції бренду виділяються на фоні довколишньої одноманітності та сірості. Їх яскравість, цікавість фактур, незвичайні фасони та унікальний асортимент і роблять це одяг таким популярним.

Цей продукт – це суміш традиційних рецептів у догляді за тканинами в поєднанні з інноваційними технологіями та шаленим польотом фантазії.   Саме тому їх так легко виділити, ви зразу зрозумієте, що жінка напроти вас теж обирає моделі бренду Phard  - справжня, унікальна  краса та найсучасніша, актуальна культурна мотивація. До речі, саме це і робить одяг даного бренду практичним та якісним.

Дизайн розроблений спеціально для щоденного використання, адже над ним працювали досвідчені дизайнери та технологи. Найкращі конструктори розробляли моделі, щоб жінки почувалися не лише комфортно, а і виглядали стильними. Бренд завжди відкритий до моди та стилю.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100