cookies error
На сайті представлено 310661 товарів, 270 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Papatya

Papatya

Рік заснування: 2002
Країна: Туреччина
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний
Товари бренду Papatya: світовий лідер нижньої білизни

Моделі бренду Papatya створюються для того, щоб підкреслити красу жіночого тіла, додати жінкам привабливості та вишуканості.

Виробництво моделей бренду Papatya знаходиться в анатолійської частині Стамбулу. На даний момент Papatya  - це не просто білизна для жінок,  це бренд, який допомагає жінкам почуватися сексуальними та красивими.

  • Колекції Papatya – це нижня білизна провідних марок в своєму сегменті ринку. Розвиток компанії дав їй можливість об'єднати в кожному виробі ретельність ручної обробки та найсучасніші технології виробництва. Навіть сьогодні всі вироби торгової марки Papatya пройшовши етап крою, прошиваються вручну, при цьому особлива увага приділяється ретельності обробки.
  • Саме це відрізняє моделі бренду Papatya та забезпечує стабільно високий інтерес у покупців. Білизна даної торгової марки розробляється тільки італійськими дизайнерами та конструкторами, що гарантує строгий контроль над всіма етапами виробництва, від дизайну до виготовлення продукції. Незважаючи на те що виробництво знаходиться у Туреччині о процес створення були залучені провідні світові дизайнери.
  • Відбір матеріалів для виробництва кожної колекції Papatya здійснюється найретельнішим чином, з урахуванням характеристик, якими має володітиме кінцевий виріб. Особлива увага приділяється якості, простоті у догляді та довговічності матеріалів. Мереживо, тканини, бретельки, підкладкові матеріали - всі елементи продукції проходять ретельну перевірку, щоб гарантувати якісність, комфортабельність і зручність кожного виробу марки.

Історія колекцій Papatya почалася в 2002 році,  за 8 років свого існування марка завоювала визнання, як виробник якісної нижньої білизни.  Центр оптової торгівлі компанії, знаходиться у  Султанхаматі Yeşildirek.  Моделі бренду Papatya – це якісна  жіноча білизна, створена компанією з величезними виробничими потужностями та розподільчими мережами по всій Туреччині. Компанія продає близько 70% своєї продукції на внутрішньому ринку, решта колекцій Papatya роз’їжджається по всій Європі та Азії.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100