cookies error
На сайті представлено 321735 товарів, 241 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
NERI KARRA

NERI KARRA

Рік заснування: 2000
Країна: Туреччина
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: гламурний,діловий,кежуал,романтичний
Колекції Neri Karra -це вишукані вироби зі шкіри

Колекції Neri Karra – це сучасні шкіряні аксесуари, які високо цінуються за  майстерність виконання, пристрасть до кваліфікованого виконання та вишуканих текстур і матеріалів. Моделі Neri Karra  - це приголомшливі форми,  унікальні елементи і цікаві деталі, а також передовий досвід у виробництві шкіряних виробів. На заводах Neri Karra  використовуються давні традиції обробки і виготовлення шкіряних виробів.  Майстри, які займаються виготовлення шкіряних виборів притримуються більш ніж сторічних традицій шкіряної справи.

  • У 2000 році Neri Karra, заснувала власну компанію по виготовленню шкіряних виробів,  сумок та аксесуарів. Почалося все з того що Нері не змогла купити собі сумку, постійний пошук і бажання мати красивий аксесуар і комфортний елемент образу, можливість купити не лише красиві, але і функціональні і практичні сумки стала нав’язливою ідеєю, яка в результаті перевтілилася у новий бренд.
  • Моделі Neri Karra  - це  мрія, яку дизайнер довго виношувала, обдумувала і в результаті – це вилилося у роботу всього її життя. Починаючи з ранніх років життя, Нері захоплювалася яскравими кольорами і цікавими формами, дорогоцінними каменями, вона дорожила старими копіями Vogue - це як втеча в красивий, інший світ. Карра  створила не лише модну компанію, але і сімейний бізнес, який розробляє і проектує елегантні, стильні речі, які успішно проходять найскладніший тест -  час. За допомогою глобальної мережі і цілої системи розповсюджувачів і дистриб’юторів, компанія у 2014 році вийшла на ринок Великобританії.

Освіта і власний розвиток для дизайнера Нері Карра одна з облюбованих сфер. Саме тому, випуск модних і стильних колекцій  Neri Karra – це результат пристрасті  дизайнера,  її докторська ступінь у галузі управління в Кембриджському університеті, авторство двох книжок і читання лекцій у провідних університетах по всьому світу створило їй чималий авторитет. Серед студентів, серед клієнтів, серед дизайнерів і модних стилістів колекції Neri Karra – це вишуканий світ модних аксесуарів.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100