cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Maidoma

Maidoma

Рік заснування: 2003
Країна: Італія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: гламурний
Моделі бренду Maidoma -  витонченість ділової жінки

Товари бренду Maidoma– це новий світ, який відкривається перед бізнес-леді, перед жінками, що прагнуть виглядати красиво та сильно. Вишуканість та легка, ненав’язлива сексуальність, підкреслені форми, але відсутність молодіжної надмірності. Усе у моделях бренду Maidoma говорить про стриманість та статус.

  • Компанія створює одяг для амбітних жінок, для тих,  хто хотів би виглядати все більш та більш ексклюзивно, вишукано та неповторно. Моделі бренду Maidoma дарують своїм клієнткам легку атмосферу супергламурності. Навіть, якщо у повсякденному житті ви носите джинси, на ділових зустрічах ви просто мусите бути найсильнішою та найкрасивішою. Саме для цього і було створено даний бренд.
  • Дизайнери, що розробляють товари бренду Maidoma завжди дуже обережні у тому, що пропонують своїм молодим клієнткам. Адже вони покладаються на стиль та смак дизайнерів. Легкі нотки гламуру у поєднанні з діловою вишуканістю підкреслюють унікальність колекцій бренду Maidoma. Після довготривалих досліджень та обговорень засновники марки вивчили прагнення сучасних ділових жінок та  відкрили нову лінію одягу Protector – це  елегантний одяг, що має ідеальну посадку  -в ньому ви точно виглядатимете спокусливою.
  • Загальний погляд на моделі бренду Maidoma– це повний образ. Дизайнери не нехтують аксесуарами, що допомагають  підкреслити вашу привабливість та сексуальність. Успіх колекцій бренду Maidoma  користується такою популярністю та пізнаваністю, завдяки умінню постійно змінюватися відповідно до сучасних модних тенденцій,  роблячи одяг більш унікальним, задовольняючи потреби жінок, що охоплює широкий віковий діапазон від 18 до 45 років.

Товари бренду Maidoma– це концентрація на високій моді, тут велику увагу надають, зображенням, рекламам, франшизам, дизайнери роблять сильний акцент на контексті, в якому ви живете. У 2009 році проект виходить на новий ринок, так моделі бренду Maidoma отримали новий статус та маркетинговий бренд, який всього за три роки досягає наміченої мети.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100