cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
MEXX

MEXX

Рік заснування: 1986
Країна: Нідерланди
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний,щоденний
Моделі Mexx: частинка Голландії у вашій шафі

Товари бренду Mexx – це одяг створений міжнародною компанією, яка займається виготовленням одягу та аксесуарів для чоловіків, жінок та дітей. У 1970-х роках модельєр з Раттанга Чадха разом зі своїми діловими партнерами почали поставляти одяг нової марки  у торгові центри та оптові магазини Нідерландів.  Товари бренду Mexx були  спеціально розроблені та промарковані для магазинів.

  • У  1980 році відбувся ребрединг марки, в результаті було створено два нових популярних бренди одягу. Обидві марки були координовані та орієнтовані на яскравий та молодіжний спосіб життя. Це унікальна  мода для яскравих особистостей. У 1986 році дві торгові марки були об'єднані в одну: MEXX.
  • Згодом товари бренду Mexx вирвалися на міжнародну арену, марка стала брендом з більш ніж 800 магазинами у 55 країнах. Більш ніж 10 000 точок продажів. Бізнес швидко зростав, і сьогодні  колекції Mexx – це всесвітньо визнаний одяг.
  • У 2001 році Mexx був викуплений модною американською компанією Liz Claiborne за $ 264 млн, зразу після цього дохід марки зріс у зв’язку зі змінами стилю та ребрендінгу. У 2013 році марка заробила близько $ 275 млн.
  • Таким чином, марка стала складовою частиною корпорації Liz Claiborne і саме завдяки моделям бренду Mexx  їх бізнес отримав котирування на Нью-Йоркській біржі. Сьогодні марка займається виготовленням одягу, дизайном, аксесуарами та парфумами – розвиток марки на міжнародному ринку з кожним роком все більший, а сфери поширення колекцій Mexx все ширші.  

У 2011 році корпорація Liz Claiborne в рамках власної реструктуризації продала бренд Mexx  приватній інвестиційній компанії Gores Group.

Яскравий та молодіжний одяг для успішних та незалежних, тих, хто хоче виділитися та не боїться експериментувати. Обираючи моделі бренду Mexx ви обираєте строгість сучасних тенденцій, але яскравість молодість, своєрідний стиль Голландії та цікаву суміш етнічних мотивів. Немає сенсу відмовлятися від можливості почуватися комфортно у сучасному, натуральному та модному одязі.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
Діловий брючний костюм Mexx - 3404532 - SvitStyle -69%
Діловий брючний костюм Mexx 3 576 грн. 1 100 грн.
Бренд: MEXX
Магазин: NK228
Костюми жіночі
Опис деталей виробу: штани - дві кишені спереду,...
bigmir)net TOP 100