cookies error
На сайті представлено 311672 товарів, 268 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

GGstudio

GGstudio

Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний,щоденний
Моделі бренду GGstudio – це  затишні та оригінальні, стильні та індивідуальні блокноти

Товари бренду GGstudio виготовляються дизайн-студією, яка створює унікальні блокноти ручної роботи.  На усі вироби марки  100%  гарантія ручної роботи. Продукція марки включає в себе кілька дуже важливих особливостей:

  • Дизайнерський підхід у виготовленні кожної окремої позиції, саме тому можна говорити про ексклюзивність товарів бренду GGstudio. Ідентичних блокнотів ви точно ніде не знайдете.
  • Кожен блокнот створюється майстром в ручну, тобто «з нуля». Починаючи з розробки листочків, роздруківки, виготовлення обкладинки, оформлення, декору, а також поклейки, ароматизації, та інших технологічних процесів. На виготовлення окремо кожного блокнота потрібно від 1-2 днів.
  • Висока якість моделей бренду GGstudio – це  невід'ємна характеристика всієї продукції бренду. Спеціалісти марки гарантують якість, тому що кожен блокнот майстер обов'язково перевіряє перед тим, як випустити виріб у світ.

Можливість виготовлення блокнота «під замовлення» з вашим дизайном, починаючи від 1 одиниці, і, що важливо, за досить доступними цінами.

На сайті  інтернет-магазину GGstudio, що спеціалізується на виготовленні та продажі блокнотів ручної роботи, ви можете підібрати те, що необхідно саме вам. Асортимент, пропонованих товарів досить широкий і постійно збільшується.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100