cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Faith Connexion

Faith Connexion

Рік заснування: 2001
Країна: Франція
Клас бренду: середній
Стиль бренду: авангардний
Колекції бренду Faith Connexion підвищують кількість серцевих ударів

Як тільки, товари бренду Faith Connexion потрапили на ринок жіночого одягу, вони одразу ж отримали чималий розголос серед інших брендів і марок. Справа в тому, що їх нова заявка у світі моди стала фактично головною новинкою року. Саме так почалася конвергенція двох великих талантів з двох різних всесвітів: стрімкого, ірраціонального, містичного, а ще доволі гедоністичного Ilan Delouis, який вирішив об’єднатися з відомим успішним бізнесменом ChristophBosk.

  • Ilan витупив у якості засновника та головного дизайнера бренду, його віяння досі користуються популярністю і були використані багатьма іншими дизайнерами та художниками. Часто у моделях бренду Faith Connexion  використовувалися поперечні зображення. Він створював їх описуючи свою історію життя, свої молоді роки та помилки. В свою чергу, Bosk запропонував йому  більш ніж 20-річний досвід в галузі управління та розвитку модельного бізнесу.  Знання підводних каменів індустрії розкоші в результаті змогли допоїти колекціям бренду Faith Connexion стати популярними.
  • Моделі бренду Faith Connexion - це стильний, сексуальний, шикарний та рок-н-рольний одяг.  Він відрізняється простими формами, обрізаними кінцями,  елегантними тканинами та легкою вишуканістю в деталях. Цей одяг був створений, щоб спокушати, як чоловіків, так і жінок.  Унікальний та сучасний - він легко впишеться у сьогоднішнє модне царство.  Колекції бренду Faith Connexion впевнено несуть свої сильні та дуже актуальні слова. Вони надихають  та відкривають нові цінності та зв’язки, які знаходять відгук у модних ентузіастів по всьому світу.

Відкриваючи для себе колекції бренду Faith Connexion, ви занурюєтеся у світ вишуканої сексуальності. Не закривайте двері новим тенденціям, новій стильній моді. Адже сьогодні так важливо завжди бути на висоті, а завдяки моделям бренду Faith Connexion ви зможете стати зіркою серед своїх близьких та друзів. Світ краси та стилю, який ви створюєте самі, завдяки власним смакам.

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100