cookies error
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

 
Derby

Derby

Рік заснування: 2002
Країна: Україна
Клас бренду: середній
Стиль бренду: щоденний,спорт,спортивно-щоденний
Товари бренду Derby - це українська якість 

На початку 90-х років, двоє молодих київських підприємців – Олександр Бережний та Інокентій Троян, вирішили випробувати свій підприємницький хист в новій справі. Бережний та Троян товаришували ще з третього класу школи, тому мали повну довіру один до одного. Повернувшись з лав збройних сил, хлопці займались різним дрібним бізнесом і давно розмірковували спільно створити більш цікаве та прибуткове діло. В ті роки в Україні відчувався великий дефіцит багатьох товарів, але, дослідивши ринок, молоді підприємці вирішили зайнятись виробництвом та продажем сумок та рюкзаків.  Об’єднавши свій особистий досвід, підприємці заснували Приватне підприємство «АіК», і в тому ж 1997 році зареєстрували власну торгову марку DERBY.

Молоді підприємці обрали зовсім іншу стратегію розвитку – виробляти продукцію за власним дизайном та виключно під власною торгівельною маркою - DERBY. Спочатку сумки вироблялись за «давальницькою» схемою на приватних фабриках в різних містах країни, але вже в 2002 році ПП «АіК» придбало у власність будову в Черкаській області.

  • Дуже важко було переконати українського покупця зробити вибір на користь нікому не відомого виробника, але якість, дизайн, доступна ціна, день за днем робили свою справу. Товари бренду DERBY почали витісняти більш дорогі товари світових брендів, а також товари «NoName» з полок вітчизняних магазинів.
  • Через декілька років перед компанією постали нові завдання. Для продовження росту було необхідно забезпечити фірмову гарантію, сервіс, однакові ціни та асортимент у всіх регіонах України. Виконати всі ці завдання було можливим лише маючі власну мережу фірмових магазинів.
  • Сучасна індустрія моди кожен день вигадує нові дизайни, кольори, матеріали. Моделі бренду DERBY – сучасна та інноваційна торгова марка. Всі цікаві відкриття, що з’являються в світі моди, дуже швидко знаходять відображення в наших нових моделях. Дизайн нової продукції DERBY розробляється як власними спеціалістами компанії, так і з допомогою європейських дизайнерів, що працюють у відомих закордонних компаніях. 

Компанія не знаходиться осторонь від світової глобалізації. Фабрики, що виробляють продукцію під торговою маркою DERBY тепер знаходяться не лише в Україні, але ї за її кордонами, зокрема в Росії, країнах Південно-Східної Азії. Асортимент продукції DERBY великий та різноманітний, але успіх торгової марки DERBY в першу чергу зв’язаний з суворим контролем якості всіх матеріалів, що використовуються при виробництві продукції, контролем за дотриманням технології виробництва, контролем всього ланцюга пересування продукції, від воріт фабрики - до кінцевого споживача. Фабрики DERBY мають сучасне обладнання та досвідчений персонал. Завдяки новітнім технологіям, та суворому контролю за якістю продукції, на всі валізи DERBY, що виробляються з 2012 року надається підвищений строк гарантій. 

Товари представлені у рубриках:
bigmir)net TOP 100