cookies error
На сайті представлено 57611 товарів, 198 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Dansk Smykkekunst

Dansk Smykkekunst

Рік заснування: 1971
Країна: Данія
Клас бренду: вище середнього
Стиль бренду: кежуал
Колекції бренду Dansk Smykkekunst – це строга та витончена Скандинавія

Ця компанія була створена подружньою парою Christianта Malene Storm. На початку існування компанії під товарами бренду Dansk Smykkekunst виготовлялися натуральні срібні прикраси. Виробництво знаходилося у підвалі у Копенгагені. На вулиці стояв 1971 рік.

  • Сьогодні ж моделі бренду Dansk Smykkekunst - це високоякісна біжутерія та аксесуари з найкращих матеріалів. Засновники компанії щиро вірять  в те, що всі жінки повинні мати можливість носити унікальний дизайн за розумну ціну.
  • Пара часто розказує, що на початку існування компанії, вони хотіли, щоб це не просто був бізнес, їх робота мала приносити їм задоволення та розвагу. Сьогодні Malene Storm - креативний дизайнер компанії, а її чоловік  Christian- відповідальний за поточну діяльність компанії. Натхнення приходить в основному із скандинавських модних показів, та історичних цінностей Данії.
  • Колекції бренду Dansk Smykkekunst   створені під впливом спілкування з клієнтами та партнерами. У вільний від творчості  час, пара займається розведенням коней.

Цього року, колекції бренду Dansk Smykkekunst  входять у п’ятірку компаній, що отримали офіційну королівську нагороду Фредеріка Дев'ятого.  Вони були удостоєні такої честі, завдяки своїм зразковим зусиллям у розвитку датського експортного ринку. Christian та Malene Storm були представлені до престижної премії на борту королівської яхти Даннеброг Хенрік, а вручав нагороду Його Королівська Високість Принц-Консорт на церемонії 26 червня 2014.

Товари бренду Dansk Smykkekunst розробляються у головному офісі, заснованому у  Herlev, саме там  пара  і проводить час за розробками та креативом разом зі своєю командою. Колекції бренду Dansk Smykkekunst – це одна з найбільших ліній  ювелірних виробів та аксесуарів у світі Скандинавської моди. Моделі бренду  Dansk Smykkekunst продаються в 11 європейських країнах, завдяки 1500 дистриб'юторам. Крім того  у США, Канаді та Росії було відкрито офіційні магазини.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 3 товарів