cookies error
На сайті представлено 320610 товарів, 241 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Caprice

Caprice

Рік заснування: 1967
Країна: Сполучені Штати Америки
Клас бренду: середній
Стиль бренду: гламурний
Колекції бренду Caprice – неповторний світ ніжності

Вперше моделі бренду Caprice побачили світ у 1967 році в Республіці Панама. Саме з того часу і почалося створення нового сучасного бренду, розроблений жінками і для жінок.  Уже з перших хвилин заснування президент компанії прагнув створювати справді якісну та стильну нижню білизну. Так почалася розробка бюстгальтерів, нижньої білизни та піжам для жінок та дівчат.

Товари бренду Caprice стали фактично першим товаром Панами, що був експортований і почав користуватися попитом. На сьогоднішній день  колекції бренду Caprice можна придбати у  магазинах та спеціалізованих бутіках у більш ніж 16 країнах світу.

  • Ви легко зможете знайти моделі бренду Caprice не лише у найкращих бутиках, але мережах торгових центрів та супермаркетах по всій Європі. Сьогодні марка розширюється та оновлюється відповідно до потреб та уподобань своїх клієнток. Починалося все, як доволі скромна, тим не менше, дорога білизна, сьогодні колекції бренду Caprice – це і скромність, і сексуальність, і пристрасть, і романтика. Тут кожна жінка зможе найти, щось для себе.
  • Генеральний директор компанії Хосе  Порта приєднався до групи керівників у  1991 році. І лише у  1996 році саме він заснував Caprice Import, ця компанія розповсюджувала товари бренду Caprice по всьому світу. З 2002 року Порта вважається президентом обох марок.
  • Сьогодні Caprice Importвважається ексклюзивним дистриб'ютором не лише Латинської Америки, Карибського басейну, а і країн Європи та Азії. У тому ж 2002 році було прийнято угоду про розповсюдження колекцій бренду Caprice компаніями Maidenform, Flexees і Lilyette – це ще більше розширило горизонти марки.

Моделі бренду Caprice -  це широкий асортимент товарів, різноманітних фасонів та форм, яскравих тонів. Вся палітра світу у вашій шафі, такого асортименту якісних товарів, ви більше ніде не знайдете. То ж чому б не відкрити для себе новий, яскравий світ нижньої білизни. Насолоджуйтеся нею самі та не давайте спокійно спати представникам сильної статі.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 1 товарів
bigmir)net TOP 100