cookies error
На сайті представлено 318045 товарів, 238 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Armani Exchange

Armani Exchange

Рік заснування: 1991
Країна: Італія
Клас бренду: середній
Стиль бренду: вуличний
Товари бренду Armani Exchange  - молодіжний стиль високої моди

Моделі бренду Armani Exchange  - це молодіжний підхід до високої моди. Бренд був створений у 1991 році, культовим італійським дизайнером Джорджіо Армані.

  • Armani Exchange - це молодий,сучасний лейбл, що пропонує чоловічий та жіночий одяг та аксесуари, створений найвідомішим дизайнером сьогодення. Моделі бренду Armani Exchange  передають емоції та почуття, стиль та вишуканість, одночасно виглядають яскраво та по бунтарськи. Armani Exchange  - це сучасний погляд на молодіжну моду через призму короля стилю.
  • Створена у 1991 році Armani Exchange – це дочірня компанія  бренду  Giorgio Armani. Вона націлена на молоду аудиторію, міських жителів, що завжди русі. Моделі бренду Armani Exchange   ідеально підходять для тих, хто спішить, хто бажає встигнути усе. Практичний прет-а-порте – це  футболки, джинси, поло, спортивні куртки.
  • Armani Exchange - це найбільш доступна з усіх Armani ліній, в більшості вона орієнтована саме на американський ринок – на молодь, що хоче завжди бути на висоті. На сьогодні лінія Armani Exchange   нараховує більш ніж 55 роздрібних магазинів та 6 оптових точок   у Сполучених Штатах та у 36 магазинів на міжнародному рівні.

Моделі бренду Armani Exchange спрямовані на нове покоління споживачів моди, що пропонують індивідуальний стиль, доступну моду для чоловіків і жінок. Джорджіо Армані інтерпретує свій чуттєвий та неповторний стиль, щоб створити колекцію для покоління молодих, міських та сексуальних молодих людей. Моделі бренду  Armani Exchange визначають новий дрес-код, те що буде популярним, те що тільки входить в моду, те що наповнює ваше життя яскравими емоціями.

Товари бренду Armani Exchange обирає Ріанна, Єва Лонгорія, Лейтон Містер, Періс Хілтон, Блейк Лайвлі, Ліндсі Лохан, Ніколь Річі. Це ті знаменитості, які формують світосприйняття сучасного молодого покоління. Наповніть своє життя стилем та красою, молодіжною модою та яскравими почуттями.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 2 товарів
bigmir)net TOP 100