cookies error
На сайті представлено 321580 товарів, 242 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+
Alain Silberstein

Alain Silberstein

Рік заснування: 1986
Країна: Франція
Клас бренду: люкс
Стиль бренду: авангардний
Alain Silberstein: 15 років відбірної якості

Справді за такий короткий час засновнику компанії Алену Зільберштайну вдалося завоювати серця великої кількості поціновувачів, яким подобаються елітні годинники.

  • Кожна нова модель Alain Silberstein  - це крок назустріч сучасним технологіям і високій якості товарів. Оригінальний дизайнерський підхід, який нерідко шокує поважну публіку, технічно бездоганні механізми, сміливі ідеї і деталі. Перед вами звичайний простий механізм, який пожвавлюється, як тільки потрапляє в руки майстра.  
  • Саме завдяки цим просто чарівним перетворенням про колекції  Alain Silberstein  багато говорять – називаючи самого Алана неабияким, самобутнім майстром годинникарської справи, а його знамениті елітні годинники захоплюють подих і уяву.
  • Французький годинникар надзвичайно не ординарно підбирай кольорову гаму, шукає нові  форми, саме тому кожна створена ним модель унікальна і неповторно.
  • Сьогодні колекції Alain Silberstein - це понад 15 років історії, цікаві моделі і незвичайні дизайни. Кожен, хто хоче виділитися на фоні сірої маси зможе це зробити завдяки унікальним моделям і яскравим кольором моделей Alain Silberstein.     

Компанія щороку випускає нові цікаві моделі, часто даруючи перші екземпляри відомим особистостям і знаменитостям, для того, щоб розрекламувати свою унікальність, неповторність і дивну енергетику марки, яка запалю усе довкола позитивом і веселощами.

Товари представлені у рубриках:
Знайдено 2 товарів
bigmir)net TOP 100