cookies error
На сайте представлено 201426 товаров, 220 магазина
+
Регистрация Продавца

На Ваш Email было отправлено письмо с ссылкой для активации электронного адреса.

В случае, если Вы не получили письмо, просмотрите папку ‘Спам’

Поздравляем!

Вы зарегистрировались на SvitStyle.

Завершение регистрации в личном кабинете

Я владелец магазина
Я покупатель

Уже зарегистрированы? Перейдите на вход

+
Renato Balestra

Renato Balestra

Год основания: 1960
Страна: Италия
Класс бренда: средний
Стиль бренда: экстравагантный
Моделі бренду Renato Balestra: класичний світ краси та вишуканості

Засновник марки та головний креативний директор власного лейблу, творець колекцій Renato Balestra народився у Трієсті, у сім'ї архітектора та інженера. Його батьки хотіли, щоб Ренато навчався на факультеті цивільного будівництва, але дизайнер з дитинства плекав любов до живопису та музики, він був творчою дитиною, яка навіть подумати не могла про світ інженерії чи будівельної справи.

  • Моделі бренду Renato Balestra – це прозорі текстури, вишукані кольори та захопливе багатство фарб та гам, яке виливається у неповторні колекції марки. Дивні та таємничі, як і жіноча природа.
  • Свого часу Ренато переїхав до Мілана, де відкрив штаб-квартиру у Casa Balestra, і лише після цього до нього прийшла популярність на міжнародному рівні. Він творив нову моду, незвичайну та надзвичайну.
  • Його компанія виробляє тридцять різних лінії та колекцій Renato Balestra, починаючи від готового одягу Fashion-Man та аксесуарів завершуючи домашнім дизайном, колекціями для дому та відпочинку, а також лінією невимушеним надзвичайно ніжних та тонких ароматів.
  • Дуже скоро творіння майстра були оцінені шикарною публікою і згодом моделі бренду RenatoBalestra почали купувати королеви та перші леді, принцеси та знаменитості. Більшість світських левиць полюблять відвідувати покази колекцій RenatoBalestra – свого роду модний вирок, адже там збираються найвідоміші і найбагатші.

Ренато отримав  численні премії та нагороди, так наприклад, у Пекіні йому було присвоєно звання Почесного професора Академії моди. Він також розробляв чималу кількість костюмів для різних опер, балетів та театральних постановок. Будучи захопленим музикою та мистецтвом, він черпав своє натхнення саме у музичному світі., Співпрацював з  оперним театром Белграду створивши костюми для опери Россіні «Попелюшка», а також з театром Верді у Трієсті, створюючи костюми для «Кавалера троянд» опери Штрауса.

У 2010 році дизайнер був нагороджений головною італійською премією моди за успіхи та  внесок у розвиток модної індустрії.

Товары представлены в рубриках:
bigmir)net TOP 100