cookies error
На сайте представлено 252832 товаров, 234 магазина
+
Регистрация Продавца

На Ваш Email было отправлено письмо с ссылкой для активации электронного адреса.

В случае, если Вы не получили письмо, просмотрите папку ‘Спам’

Поздравляем!

Вы зарегистрировались на SvitStyle.

Завершение регистрации в личном кабинете

Я владелец магазина
Я покупатель

Уже зарегистрированы? Перейдите на вход

+
BALLY

BALLY

Год основания: 1851
Страна: Швейцария
Класс бренда: средний
Стиль бренда: гламурный
Моделі бренда Bally: розмаїття шкіряного дизайну

Почалося все у далекому 1851році у Швейцарії. У цьому тихому маленькому швейцарському містечку Schoenenwerd, яке розташовано на північному заході Швейцарії, ідеалістом Карлом Францем Балли та його братом Фріцом було створено першу модель шкіряного взуття.

  • Цю модель вони довго розробляли і на її створення пішло більше місяця, але з повною упевненістю можна сказати, що вона була ідеальна: модна, стильна, якісна, створена вручну та вишукана. Так появилася перша модель бренду Bally.
  • Несвідомо, ці два брати поклали початок основам бренду, який стане одним з перших існуючих міжнародних брендів розкішного взуття. Більш ніж 160 років потому, назва Bally резонує по всьому світу, вона підтверджу неймовірний стиль та високу якість справжнього швейцарського взуття.
  • Товари бренду Bally – це чарівне поєднання еволюційних технологій, багато вікових методів та вишуканого стилю. Все це в сумі  дозволило здійснити неймовірне. Двоє простих хлопців перетворити маленьке ательє взуття у величезну корпорацію, яка сьогодні займає лідируючи позиції на ринку європейського взуття.

До вашої уваги виробництво високоякісних продуктів з найтонших матеріалів, найякіснішої фурнітури і найцікавіших дизайнів. Знамените взуття марки, не лише естетичним виглядом, а і своєю функціональністю. Моделі бренду Bally - це шкіргалантерея, яка лише підтверджує, що Швейцарія – це країна якості та давньої спадщини.

Всі колекції Bally – це надзвичайно ніжний дизайн, вишуканий та неповторний зовнішній вигляд, це елегантні рекламні акції, та чарівні образи в яких появляються моделі марки.

Обираючи цю компанію, ви гарантовано обираєте більш ніж 160 років традицій та легенд, давніх рецептів обробки шкіри та особливостей догляду за взуттям, відомих лише дизайнерам. Упевненість у кожному новому дні! Упевненість у собі та своєму стилі.

Світ відкриває перед вами яскраві нові горизонти, найкрасивіші світові бренди та найякісніші матеріали. Отримуйте максимум можливостей для краси та стилю.

Товары представлены в рубриках:
bigmir)net TOP 100