cookies error
На сайті представлено 263758 товарів, 226 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

7 порад як підібрати біжутерію для стильного образу

7 порад як підібрати біжутерію для стильного образу

Аксесуари доречні завжди, незважаючи на те, яка погода за вікном. Хоча, чомусь, саме з приходом весни, все більше жінок доповнюють свої образи різноманітними аксесуарами. Зважаючи на це, давайте коротко поговоримо про те, що актуально саме цього модного сезону.

Броші та обручі

Почнемо із трішки призабутих брошок. В новому модному сезоні модельєри пропонують нам використовувати цей аксесуар на комірці, імітуючи кулон на шию. Для створення неперевершених образів обирають масивні брошки із каміння.

З легкої руки модельєрів модного дому D&G в моду ввійшли аксесуари для волосся. Зазвичай, вони виконані у стилі ретро. Це можуть бути як і обручі, декоровані штучними камінцями чи квітами в італійському стилі, так і шпильки. Все більшою популярністю користуються обручі з фруктовими мотивами. Вони прекрасно поєднуються з монолуками та з легкими літніми образами. Створює відповідний настрій та додає легкості та оригінальності вашому образу.

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

 

Який аксесуар одягати на шию для ідеального завершення образу

Комірці, які були популярні минулого модного сезону, актуальні і у цьому. Декоровані стразами чи іншим камінням, вишиті бісером чи нитками, вони додають своїй власниці певного шарму, і додають нотки оригінальності будь-якому образу. Ланцюжки у стилі мінімалізм обирають, щоб надати образу легкості та природної ніжності.  Своєї популярності не втрачають і перлинки. Цього модного сезону нам рекомендують обирати перлинки на довгій ниточці або буси у декілька рядів. Виготовлені із каменю чи дерева, скла або металу вони прекрасно комбінуються із іншими видами біжутерії чи прикрас.

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

Що є трендом сезону?

Сережки завжди у моді. Мабуть, ще не було такого, щоб нам не пропонували різноманітних форм та розмірів сережок. На сьогодні все більшої популярності набирають кафи, які можна одягати як самостійно, так і парно. От для любительок масивних сережок, цей сезон справжня знахідка, адже саме весною, 2017 вони найбільш популярні. Можете обирати сережки різноманітних геометричних форм. Моносережка — тренд, який ми взяли із останніх модних показів. Сережка обов’язково повинна приваблювати погляд своєю масивністю або довжиною.

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

 

Коли забагато — не є занадто

Для створення модних браслетів використовуюся різні матеріали та техніки. Стилізовані під різноманітні древні прикраси, браслети приваблюють модниць своєю вишуканістю та масивністю.

Для тих, хто обожнює велику кількість перстнів на пальцях  є дуже хороша новина, саме цей тренд пропонують нам ті, хто диктує моду. Ви можете одягати або один перстень або по перстню на кожен пальчик. Також популярними є декілька каблучок, які одягають і на фаланги пальчиків, і на нігті. Навіть, якщо ви одягнете такий аксесуар поверх рукавичок – ви не прогадаєте в жодному разі.

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

SvitStyle рекомендує:

  • моносережки  — відкрите лице;
  • масивні браслети — не переборщіть;
  • комірець — основний в образі;
  • обручі — довершення образу.

Моносережка поєднується з будь-яким стилем одягу, єдина рекомендація  — не ховайте цю красу. Якщо вирішили обрати моносережку  — підберіть волосся, обирайте такі зачіски чи укладки, які відкриватимуть вушко, щоб інші могли милуватись.

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

Масивні браслети. Важливо запам’ятати, що в образі повинен бути тільки один масивний аксесуар. Щодо кольорів та матеріалів  — прийнято поєднувати колір прикраси та колір лаку для нігтів, помаду та прикрасу, ремінь та прикрасу, вся увага повинна бути прикута до маленьких але яскравих деталей.

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

Самостійні аксесуари

Комірець  — достатньо самостійна прикраса, виконана із різноманітних матеріалів та декорована камінням чи бісером, тканиною чи вишивкою.  Поєднавши цей аксесуар  зі будь яким образом, ви додасте своєму аутфіту індивідуальності та оригінальності.

Шпильки, та обручі. Вони наповнюють ваш образ легкою романтичністю, вишуканістю та елегантністю. Такі аксесуари, зазвичай обирають для завершення вечірнього образу, поєднуючи із вишуканими сукнями.  

7 порад як підібрати біжутерію для стильного осіннього образу

bigmir)net TOP 100