cookies error
На сайті представлено 230972 товарів, 230 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

Сережки як основний акцент вашого образу

Сережки як основний акцент вашого образу

Споконвіків жінки прикрашали себе усім тим, що їм здавалось привабливим та таким, що можна якимось чином кудись на себе причепити. Тому сережками вони користувались дуже давно. Сучасна жінка також обожнює цей аксесуар. Тим більше, що тепер у нас вибір значно більший, і майже щодня дизайнери нам пропонують все новіші та красивіші варіанти.

Основне, потрібно правильно підібрати сережки не тільки виходячи із типу вашого лиця та кольору очей, а ще й із форми, матеріалу, та взагалі, потрібно врахувати чи саме ті сережки, які вам так подобаються підійдуть під ваш образ.

Та, сьогодні, ми з вами будемо говорити про те, як зробити саме цей аксесуар основним акцентом будь-якого вашого образу.

Почнемо із популярного, останній декілька місяців тренду, якому ми самі дали назву «Забагато не буває»

Пам’ятаєте, колись дуже давно почалась мода на дві дірочки у вушку. Потім, всі навколо почали проколювати собі хрящики, та от, тепер ця мода досягла свого апогею, і найпопулярніші світу цього внесли у моду велику кількість дірочок у вушку, куди можна одягти багато різних сережок.

Отже, якщо ви обрали звичайний класичний стиль одягу, чудовим доповненням будуть маленькі акуратні сережки, який буде багато. Якщо ж ви одягли шикарну сукню, повірте, чудово виглядатиме масивне каміння. 

Мінімалізм

Ніжності до вашого луку додадуть майже непомітні сережки. Обирайте маленькі та акуратні, і взагалі, будьте не такими як всі та обирайте зовсім незвичні, можливо навіть, трішки нетрадиційні варіанти маленьких сережок. На них точно звернуть увагу оточуючі.

Такий варіант варто обирати до строгого образу, або під легку вечірню чи коктейльну сукню.                  

Кафи

Усе частіше на модних показах селебрітіс  показують нам свій смак у виборі коштовностей. А особливо, їм до вподоби кафи.  Звісно ж, цей аксесуар просто неймовірний, адже завдяки різноманітності форм та деталей, ви ставите акцент тільки на аксесуар, який чудово вписується у весь образ в цілому, тим більше, окрім них, не потрібно більше нічого. 

Масивність

Трендом сезону 2017 стали надзвичайно великі та масивні сережки. Більшість дизайнерів запропонували нам своє бачення таких сережок. Вони можуть бути  із каміння повністю, що додає вашому луку просто неперевершеного блиску.  Чи іншого матеріалу, основне, щоб вони були масивними. Такі сережки  - основне у вашому образі. Варто обирати не дуже яскравий одяг, у якому невелика кількість всяких різноманітних деталей та декору. 

Одна сережка

Улюблений аксесуар Емми Уотсон, саме вона найчастіше одягає тільки одну сережку. Можливо, через неї, можливо і ні, але зимових колекціях цього сезону більшість дизайнерів показали нам саме одну сережку, як чудовий аксесуар образу.

Як правильно обрати цю саму одну сережку під образ? Зовсім легко: обираєте, яку б пару ви одягли, і замість двох сережок, берете одну.

До речі, дуже класний варіант для тих леді, які зазвичай гублять сережки, і у них залишається тільки одна із пари)

bigmir)net TOP 100