cookies error
На сайті представлено 228440 товарів, 228 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

Нижня білизна, що потрібно знати

Нижня білизна, що потрібно знати

Для початку варто чітко розрізняти типи та види як бюстиків, так і трусиків. Звісно, потрібно бути в курсі того, що на пропонують, і для чого це потрібно, щоб вдало підібрати комплект для себе улюбленої.

Бра

Типів бра існує дуже багато, так само як і застосування їм. Сьогодні ми поговоримо про декілька найпопулярніших з них. Отже, почнемо зі звичної класики.

Класичний бюстик – зручна та універсальна модель, яка чудово підтримує ваші груди та надає їм природної форми.  Такий варіант підтримує та закриває з усіх сторін, тому він буде зручним для дам із будь-яким розміром.

Анжеліка – модель, як обожнюють всі жінки, з моменту виходу у світ однойменного фільму. Дуже хороший варіант для грудей середнього розміру. Ідеальний варіант для одягу з квадратним вирізом.

Та улюбленець усіх дівчат –варіант – пуш ап. Основна його особливість у тому, що він  прекрасно підтримує та піднімає, округлює та збільшує візуально ваші груди.  Всередині чашки містяться спеціальні вкладки, які і дозволяють отримати ефект «на розмір більше».

Наступна трійка моделей.

DeepPlunge

Глибокий виріз, чи, як його називають професіонали «DeepPlunge». Хороший варіант для великих грудей. Але й підходить для жінок із середнім розміром. Завдляки сеціально розташованим кісточкам, підтримує ваш бюст. А спеціальний крій дозволяє одягати таку білизну під глибоке декольте.

Balconette

Крута модель білизни, дехто вважає її зухвалою, але це не заважає їй бути однією із улюблених. Одна з його особливостей – низько розташована чашка. Чудово виглядає у комплектах. Ящко ви маєте намір показати усе ваше найкраще, обирайте саме його.

Бандо

Варіант для жінок з маленьким розміром бюсту, адже він не виконує ніяких особливих дій, окрім, мабуть, декоративних. Завзичай виконується із легких тканин, для яких не використовують ніяких підкладок, декорують мереживом, паєтками, вишивкою.

Безшовні бюстгальтери

Усе частіше, молоді дами обирають цей варіант. Він чудово підходить до будь-якого типу одяг, навіть дуже обтягуючого, адже відсутність швів дозволяє. Такий варіант виглядатиме як друга шкіра, аніж як предмет, який ви одягаєте.

Спортивний

Для жінок, які активно займаються спортом. Чудово фіксує груди. Є варіанти з чашками та без чашок.

Трикутний або трайангл

Практична модель, зазвичай виконується із мереживної тканини. Основна властивість – комфорт під час носіння, а ще стрічка, яка поєднує чашки, забезпечує чудовою підтримкою.

М’яка чашка

Варіант для жінок із дуже великими грудьми. Основна робота тут надається кісточкам та широким лямкам, адже вони мають місію підтримувати великий бюст.

Без лямок

Надає чудову та елегантну форму грудям. Особливість у відсутності лямок. Тому, ті леді, яким некомфортно з ними, або у яких вони весь час спадають, обирають саме такий варіант. Чудово підтримують груди.

Лямки, котрі модифікуються

Хороший варіант для тих, хто переважно носить одяг із відкритою спиною. Зазвичай, без твердої чашки, але все одно забезпечує хорошу підтримку.

Лямки з’єднані на спині

Підходить для будь-якого розміру, завдяки універсальності модельного ряду. Тим більше, їх вигляд на вашому тілі, однозначно принесе вам велике естетичне задоволення.

Бралет

Модель, яка в основному, виконується із мережива та з відсутністю кісточок. Підтримує груди завдяки спеціально виконаним швам. Такі моделі – просто неперевершені, завдяки тому, наскільки вони красиві та легкі.

Силікон

Для особливих випадків, ми, жінки, використовуємо силіконовий бюстик. Його крутість у тому, що він взагалі не містить лямок, тому підходить для суконь, які, ну дуже відкриті.

Ще, варто зазначити, що сучасні моделі дивують нас різноманітністю, і, якщо ви хочете принести собі естетичне задоволення, обирайте найяскравіші.

Отже, ми плавно переходимо до трусиків. Давайте коротко про них поговоримо.

Отже:

Сліпи – універсальні, зручні. Бувають високими чи низькими. Повністю закривають усю нашу нижню частину.

Боксери, шорти – майже не відрізняються за своїм типом. Хоча, шорти  - більш закриті, а боксери бувають такого типу, що трішки відкривають задню частину.

Стринги

Модель, яка не закриває сідниці. Взагалі. Бувають різних варіацій: з тонкими лямками по боках, широкими лямками по боках.

Що ж, основне, що ви повинні пам’ятати під час вибору нижньої білизни – це те, що вам  у ній має бути комфортно, ви майже не повинні відчувати її на тілі. Тому завжди важливо обирати саме свій розмір.

bigmir)net TOP 100