cookies error
На сайті представлено 231088 товарів, 229 магазини
 
  
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

Взуття "трактори": що таке, з чим поєднати

Взуття "трактори": що таке, з чим поєднати

Дозвольте вам нагадати, дорогі модниці, що відносно недавно, ви бачили, можливо навіть уже взували колись таке взуття. Прийшли вони до нас ще із сімдесятих років, коли усі були екстравагантні та неординарні. Можливо, хтось пригадує.. ні? Ось вам другий шанс: дев’яності, тоді це була уже така звична масовість. Ми майже впевнені, що більша частина наших читачів майже щодня взувала парочку таких. Ось у ті ж дев’яності, вони мали вигляд приблизно ось такий: 

tractor soles

Впізнали?

Дизайнери знову повернули їх з минулого. Тепер вони виглядають ось так:

tractor soles_рщуы

З яким одягом їх поєднувати?

Що ж, ті, хто їх не любить, говорять, що вони у досить поганому світлі виставляють жіночі ніжки, ніби вони мають грубий та неохайних вигляд. Швидше за все, ми з ними можемо погодитись десь наполовину. Пояснимо чому.

Взуття на тракторній підошві справді виглядає грубо, і не кожна жінка має можливість та достатньо знань в області моди, щоб правильно поєднувати таке взуття. Дорогі, для нас це не проблема. Декілька порад щодо поєднання – і ви в тренді. Отже, модні та стильні образи зі взуттям на тракторній підошві.

Перший, можливо і найпопулярніший

Цей образ актуальний завдяки двом речам таким як зручність та комфорт. Вони полягають не тільки у зручності взуття такого типу, а й у тому, з чим ми пропонуємо його поєднати… джинс. Так, усіма нами такий любимий джинс. Образи з джинсом завжди свіжі та актуальні. 

tractor soles_shoes

Другий, також не відстає

Чорні брюки, які більшість вважають універсальними. Отже. Якщо ви обираєте чорні штани, візьміть до уваги, що у поєднанні з чорними високими черевиками на тракторній підошві, вони візуально збільшать вашу ніжку. Тому, або обирайте моделі скіні, або просто звично закочуйте ваші брюки, щоб залишити там трішки оголеної ніжки. 

tractor soles_black_skinny

Спіднички

Донедавна вважалось, що взуття на тракторній підошві зовсім не підходить до образу зі спідницею. Але ж ми, жінки, не звикли миритись із ситуацією, ми ї вирішуємо. Дизайнери зовсім нещодавно запропонували нам досить цікаві поєднання:

tractor soles_skirt

Шорти

Завдяки тому, що тракторна платформа дуже зручна, і ні вона, ні каблук, майже не відчувається, таке взуття зручно носити і влітку, звісно ж , якщо це босоніжки.  Вони допомагають візуально витягнути ніжку, а короткі шорти ще більше добавляють ефекту. 

tractor soles_shorts

Окрім зручності таке взуття ще добре оберігає ніжку в дощову чи холодну погодку. Якщо ви оберете черевички, то початок осені та весни можете бути впевнені. Що ваші ніжки завжди залишаться сухенькими, не зважаючи ні на дощ, ні на стіг. Зимовий варіант також досить комфортний, знову ж, підошва, яка таки є універсальною, дуже стійка до ковзання.

bigmir)net TOP 100