cookies error
На сайті представлено 121401 товарів, 209 магазини
+
Реєстрація Продавця

На Ваш Email відправлено лист з лінком для активації. Прохання перейти по цьому лінку.

У випадку, якщо Ви не отримали листа, перегляньте папку ‘Спам’.

Вітаємо!!!

Ви зареєструвались на SvitStyle.

Завершення реєстрації в особистому кабінеті

Я власник магазину
Я покупець

Вже зареєстровані? Перейдіть на вхід

+

Жіночі труси стягуючі - купити за вигідними цінами на SvitStyle

Знайдено 2 товари

Безшовні коригувальні труси з високою талією 241 від Julimex  - 3344011 - SvitStyle
Безшовні коригувальні труси з високою талією 241 від Julimex 599 грн. : Julimex O-Moda


Безшовні коригувальні труси з високою талією 241 від Julimex  - 3344201 - SvitStyle
Безшовні коригувальні труси з високою талією 241 від Julimex 599 грн. : Julimex O-Moda

Не існує жінки, яка повністю задоволена своєю фігурою та зовнішнім виглядом. Завжди здається, що чогось десь забагато або замало. Особливо, якщо ми говоримо про тіло. Там всього забагато. Або всього замало. Інших варіантів просто немає. Утомлюючі заняття у спортзалах та дієти не підходять для кожного організму, це все річ індивідуальна. Та, є одна річ, котра підходить абсолютно усім без винятку жінкам – коригуюча білизна. Варіацій тут багато та найбільшою популярністю користуються труси стягуючі.

Розберемось з цим детальніше

Труси стягуючі – тип білизни для моделювання вашої фігури, а саме нижньої її частини. При виборі такого типу білизни варто врахувати види такої білизни. Ми можемо розділити труси стягуючі на три типи:

  1. Труси стягуючі з легкою підтяжкою: усувають незначні недосконалості фігури такі як розтяжки, нерівності шкіри та невеликі складки на животі.
  2. Середньої підтяжки: впораються з особливо проблемними ділянками фігури.
  3. Сильної підтяжки: присутні жорсткі вставки, які допоможуть візуально витягнути ваш силует.

Під час вибору трусів стягуючих слід керуватись особистими уподобаннями та рекомендаціями професіоналів. Отже, ви обрали саме ті стягуючі труси, якщо: вони не впиваються вам в тіло, і не є більшими, ніж ваш розмір; пропускають повітря, тобто виготовлены із натуральних чи синтетичних тканин. Матеріал трусів стягуючих повинен бути м’яким та еластичним для придання вашій фігурі більш тонких обрисів.

Крій повинен бути простий. Такий тип білизни легко одягається та непомітний під одягом. Щодо цін – тут є вибір. Хоча, труси стягуючі виробляють не тільки дорогі фірми білизни, можна знайти також досить хороший відносно недорогий аналог.

Декілька порад

Придбати для себе труси стягуючі – лише половина справи. Важливо також правильно їх одягати. Коли ви обираєте для себе білизну, подумайте під який одяг ви їх найчастіше одягатимете, і, бажано, взяти цей одяг з собою. І пам’ятайте основне: ви-ідеальна, і ваше тіло єдина та унікальне. Ніякі складки, плямки, розтяжки чи інші дрібниці не повинні впливати на вашу поведінку та ваш настрій.

Детальніше
Модні жіночі труси стягуючі - каталог фото трусів стягуючих