cookies error
81 всі відгуки 70 Позитивний 6 Нейтральний 5 Негативний

Товар не відповідає опису !Тканина зовсім інша ,взагалі , довго не віправляли думала що розвод!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!!

Дякуємо за відгук. При спілкуванні з Вами чомусь ми здогадувались що щось Вам таки не сподобається. Від початку щось усе складалося не зовсім так... Спочатку довго не могли з Вами зв`язатися, потім після здійснення оплати, Ви вирішили змінити колір - це звичайно без проблем, але ми вже відложили той колір який і був замовленний, а потім чекали поки з`явиться в наявності той на який Ви замінили. Тому і виникла затримка з відправкою. Причому оплата була здійснена в середу, а відправка була в пятницю, при чому за ці три дні ми з Вами спілкувалися приблизно разів 5 і Ви були в курсі затримки. Тканина у сукні саме така як написано в описі. До речі ці сукні користуються неабиякою популярністю і продали ми їх вже не один десяток, але лише Вам не сподобалась якість. Хочу порекомендувати Вам, наступного разу коли вирішите щось придбати робіть це з гарним настроєм, тоді і покупки будуть радувати!

К сожалению, цвет платья отличается от того, что на картинке, тут ярко синий с черным гипюром, реально пришло темно синее с синим гипюром. Совсем не тот эффект, было бы хорошо писать или сообщать, что товар отличается от фото...но если отличается, то для чего тогда фото? Обслуживание вежливое, менеджеры поиятные. Размер четко подршел, качество хорошее. Но не то, что ожидала, Думаю о возврате, да времени нет. Подвели... хотя впечатление двоякое, все быстро и клиенториентировано, но товар не соответствует. Если бы была возможность выложить фото не соответствия было бы хорошо.

Очень жаль что Вы расстроены покупкой. Видимо на складе ошиблись с цветом платья. Мы можем поменять расцветку. Перезвоните нам завтра и мы обговорим с Вами все нюансы обмена.

Пишіть що це маломірки!((

Дякуємо за відгук. Але блузи не маломірять. Можливо Ви не вірно визначили свій розмір. На сайті є дуже зручна форма визначення розміру, заміряйте свої параметри, вкажіть їх і кожен продеваць відповідно до них зможе вірно підібрати Вам розмір.

Дуже шкода,але брюки виявилися на мене малі,мені потрібен 64 розмір.а я отримала 60.Тепер думаю,як їх носити.

.

Сарафан прислали разорваным(((

Добрый день, Оксана. В случае брака мы всегда производим замену на качественный товар. С Вами свяжется менеджер для обсуждения деталей обмена. Извините за причененые неудобства.